Žymos archyvas: titenis

Bronzos medalis

Olandijoje vykstančio Europos jaunimo plaukimo čempionato vaikinų 100 m plaukimo krūtine finale sekmadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą. 18-metis lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 2,51 sek. Nugalėjo vengras Danielis Diurta, nuotolį įveikęs … Skaityti toliau

Europos plaukimo čempionatas: Janušaitis iškovojo dar vieną medalį

Lietuvos rinktinės lyderis nenuvylė ir paskutinę čempionato dieną. Jis Lietuvai pelnė antrą apdovanojimą. Vakar, paskutinę Europos plaukimo čempionato dieną, Vytautas Janušaitis iškovojo dar vieną medalį. 100 m kompleksinio plaukimo distanciją lietuvis įveikė per 58,42 sek. … Skaityti toliau

Plaukimas – Europos čempionatas: Janušaičiui pritrūko labai nedaug

Vienas Lietuvos plaukimo rinktinės lyderių Vytautas Janušaitis vos neiškovojo bronzos medalio. Iki apdovanojimo jam pritrūko tik 0,07 sekundės. Suomijos sostinėje prasidėjusiame Europos plaukimo trumpajame (25 m ilgio) baseine čempionate Janušaitis per 200 m kompleksinį plaukimą … Skaityti toliau

Didžiausia plaukiko svajonė – olimpiada

Pasaulio jaunių plaukimo čempionate bronzos medalį iškovojęs Giedrius Titenis tiki, kad turi realias galimybes patekti į Pekino olimpiadą Brazilijoje vykusiose pasaulio jaunių (iki 17 metų) plaukimo pirmenybėse anykštėnas Giedrius Titenis dalyvavo keturių rungčių varžybose, bet … Skaityti toliau

Lietuvos jaunučių plaukimo sporto varžybos – 2 diena

Liepos 14 dieną Vilniaus Lazdynų laisvalaikio centro baseine pasibaigė Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių jaunučių plaukimo varžybos. Antrąją varžybų dieną plaukikai išsidalino 14 medalių komplektų. Po dvi pirmąsias vietas iškovojo Giedrius Titenis iš Anykščių, … Skaityti toliau

Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių jaunučių plaukimo varžybos

(3)

Liepos 13 -14 dienomis Vilniaus Lazdynų laisvalaikio centro baseine vyksta Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių jaunučių plaukimo varžybos. Jose dalyvauja daugiau nei 250 sportininkų iš 13 Lietuvos miestų ir rajonų, tarp jų ir ką … Skaityti toliau