Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių jaunučių plaukimo varžybos

Liepos 13 -14 dienomis Vilniaus Lazdynų laisvalaikio centro baseine vyksta Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių jaunučių plaukimo varžybos. Jose dalyvauja daugiau nei 250 sportininkų iš 13 Lietuvos miestų ir rajonų, tarp jų ir ką tik pasibaigusio Europos jaunimo olimpinio festivalio prizininkas Giedrius Titenis iš Anykščių, 4 vietos laimėtojas Deividas Čepulis iš Šiaulių bei kiti šio festivalio dalyviai.
Pirmąją varžybų dieną plaukikai išsidalino 14 medalių komplektų. Po dvi pirmąsias vietas iškovojo Miglė Banytė iš Vilniaus, Aistė Dobrovolskaitė iš Kauno ir Giedrius Titenis iš Anykščių.

Net aštuoniuose plaukimo rungtyse buvo pagerinti Lietuvos jaunučių žaidynių rekordai.

200 m plaukimo nugara rungtį merginų grupėje laimėjo Miglė Banytė iš Vilniaus, distanciją įveikusi per 2.42,65. Antra liko Gerda Sakavičiūtė iš Panevėžio – 2.46,18, o trečią vietą užėmė Renata Baidan iš Vilniaus, rungtį įveikusi per 2.48,95.

200 m plaukimo nugara rungtį vaikinų grupėje laimėjo Valdemaras Garunkštis iš Kauno, distanciją įveikęs per 2.16,76 ir pagerinęs žaidynių rekordą. Antras liko Tomas Šuipis iš Vilniaus – 2.16,94, o trečiąją vietą užėmė Vitoldas Idzelis iš Klaipėdos, rungtį įveikęs per 2.23,80.

800 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį merginų grupėje laimėjo Aistė Dobrovolskaitė iš Kauno, distanciją įveikusi per 10.02,94 ir pagerinusi žaidynių rekordą. Antra liko Gerda Sakavičiūtė iš Panevėžio – 10.43,60, o trečią vietą užėmė Viltė Paulauskaitė iš Kauno, rungtį įveikusi per 10.51,23.

1500 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį vaikinų grupėje laimėjo Tomas Gruslys iš Šiaulių, distanciją įveikęs per 17.32,22 ir pagerinęs žaidynių rekordą. Antras liko Aurimas Vilkevičius iš Kauno – 17.50,02, o trečią vietą užėmė Edgar Ivšukov iš Vilniaus, rungtį įveikęs per 19.09,74

100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį merginų grupėje laimėjo Aistė Dobrovolskaitė iš Kauno, distanciją įveikusi per 1.01,95 ir pagerinusi žaidynių rekordą. Antra liko Karolina Dryžaitė iš Šiaulių – 1.05,63, o trečią vietą užėmė Karolina Indriūnaitė iš Kauno, rungtį įveikusi per 1.07,77.

100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį vaikinų grupėje laimėjo Giedrius Titenis iš Anykščių, distanciją įveikęs per 0.55,38. Antras liko Mindaugas Sadauskas iš Panevėžio – 0.55,77, o trečią vietą užėmė Valdemaras Garunkštis, rungtį įveikęs per 0.56,06.

200 m plaukimo peteliške rungtį merginų grupėje laimėjo Karolina Dryžaitė iš Šiaulių, distanciją įveikusi per 2.47,67 ir pagerinusi žaidynių rekordą. Antra liko Viltė Paplauskaitė iš Kauno – 2.51,39, o trečią vietą užėmė Laura Dobrovolskaitė iš Kauno, rungtį įveikusi per 2.52,33.

200 m plaukimo peteliške rungtį vaikinų grupėje laimėjo Deividas Čepulis iš Šiaulių, distanciją įveikęs per 2.08,91 ir pagerinęs žaidynių rekordą. Antras liko Linas Sadeckas iš Vilniaus – 2.20,53, o trečią vietą užėmė Aleksej Artemjev iš Klaipėdos – 2.23,36.

100 m plaukimo krūtine rungtį merginų grupėje laimėjo Justė Matonytė iš Marijampolės, distanciją įveikusi per 1.21,93. antra liko Kristina Kupscytė iš Šiaulių – 1.22,25, o trečią vietą užėmė Jurgita Žėglytė iš Kauno, rungtį įveikusi per 1.23,20.

100 m plaukimo krūtine rungtį vaikinų grupėje laimėjo Giedrius Titenis iš Anykščių, distanciją įveikęs per 1.06,70 ir pagerinęs žaidynių rekordą. Antras liko Mindaugas Ancius iš Šiaulių – 1.08,36, o trečią vietą užėmė Paulius Miškūnas iš Vilniaus – 1.09,13.

400 m kompleksinio plaukimo rungtį merginų grupėje laimėjo Miglė Banytė iš Vilniaus, ditanciją įveikusi per 5.52,03. Antra liko Violeta Krasnickaitė iš Vilniaus – 6.02,43, o trečią vietą užėmė Laima Ribašauskaitė iš Kauno, rungtį įveikusi per 6.03,28.

400 m kompleksinio plaukimo rungtį vaikinų grupėje laimėjo Lukas Rinkevičius iš Vilniaus, distanciją įveikęs per 5.02,04. Antras liko Rokas Rudenkovas iš Klaipėdos – 5.03,23, o trečią vietą užėmė Edvinas Selvenis iš Šiaulių – 5.12,89.

4 x 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi merginų grupėje laimėjo Kauno -1 komanda: Laura Dobrovolskaitė (1.09,66), Aistė Dobrovolskaitė, Karolina Indriūnaitė, Raminta Žmuidinaitė. Jos rungtį įveikę per 4.32,57. Antra liko Vilniaus – 1 komanda: Renata Baidan (1.08,60), Violeta Krasnickaitė, Saulė Gužytė ir Miglė Banytė – 4.39,67. Trečią vietą užėmė Kauno -2 komanda: Viltė Paplauskaitė (1.08,89), Greta Suraučiūtė, Indrė Liutikaitė, Giedrė Tribockytė – 4.42,15.

4 x 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi vaikinų grupėje laimėjo Kauno – 1 komanda: Paulius Rainys (0.57,42), Paulius Dirvonskis, Aurimas Vilkevičius, Valdemaras Garunkštis. Jie rungtį įveikė per 3.47,12 ir pagerino žaidynių rekordą. Antra liko Anykščių rajono komanda: Ignotas Šidlauskas (0.57,36), Benas Zolys, Karolis Petronis ir Giedrius Titenis – 3.48,67. Trečią vietą užėmė Šiaulių -1 komanda: Mindaugas Ancius (0.58,02), Arnas Kaliginas, Tomas Gruslys ir Deividas Čepulis – 3.49,20.

Komandinių rezultatų lentelėje po pirmos varžybų dienos pirmauja Vilnius, antras Kaunas, o trečią vietą užima Šiauliai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

3 atsiliepimai į "Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių jaunučių plaukimo varžybos"