Lietuvos jaunučių plaukimo sporto varžybos – 2 diena

Liepos 14 dieną Vilniaus Lazdynų laisvalaikio centro baseine pasibaigė Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių jaunučių plaukimo varžybos.
Antrąją varžybų dieną plaukikai išsidalino 14 medalių komplektų. Po dvi pirmąsias vietas iškovojo Giedrius Titenis iš Anykščių, Aistė Dobrovolskaitė iš Kauno, Deividas Čepulis iš Šiaulių.

Šiaulietis Lukas Semeklis pagerino tris Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordus: 50 m laisvuoju stiliumi – 27,32; 100 m laisvuoju stiliumi – 1.00,50 ir 200 m laisvuoju stiliumi – 2.15,02.

Net šešiose plaukimo rungtyse buvo pagerinti Lietuvos jaunučių žaidynių rekordai.

Po dviejų dienų komandines varžybas laimėjo kauniečiai – 4383,5 taškų, antri liko vilniečiai – 4356,5 taškų, o treti – šiauliečiai – 2667,5 taškų.

400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį merginų grupėje laimėjo Aistė Dobrovolskaitė iš Kauno, distanciją įveikusi per 4.47,58 ir pagerinusi žaidynių rekordą. Antra liko Gerda Sakavičiūtė iš Panevėžio – 5.05,03, o trečią vietą užėmė Violeta Krasnickaitė iš Vilniaus, rungtį įveikusi per 5.21,46.

400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį vaikinų grupėje laimėjo Deividas Čepulis iš Šiaulių, distanciją įveikęs per 4.20,91. Antras liko Aurimas Vilkevičius iš Kauno – 4.21,60, o trečią vietą užėmė Tomas Gruslys iš Šiaulių – 4.25,25.

200 m kompleksinio plaukimo rungtį merginų grupėje laimėjo Karolina Dryžaitė iš Šiaulių, distanciją įveikusi per 2.43,46. Antra liko Miglė Banytė – 2.43,66, o trečią vietą užėmė Viltė Paplauskaitė iš Kauno – 2.45,03.

200 m kompleksinio plaukimo rungtį vaikinų grupėje laimėjo Giedrius Titenis iš Anykščių, distanciją įveikęs per 2.15,65 ir pagerinęs žaidynių rekordą. Antras liko Mindaugas Ancius iš Šiaulių – 2.17,33, o trečią vietą užėmė Rokas Rudenkovas iš Klaipėdos, rungtį įveikęs per 2.20,53.

4 x 100 m kombinuoto plaukimo estafetę merginų grupėje laimėjo Kauno – 1 komanda: Aistė Dobrovolskaitė, Urtė Kazakevičiūtė, Giedrė Tribockytė (1.19,55), Laura Dobrovolskaitė – 5.03,22. Antra liko Kauno – 2 komanda: Ingrida Burbaitė (1.22,31), Jurgita Žėglytė, Viltė Paplauskaitė, Karolina Indriūnaitė – 5.10,74. Trečią vietą užėmė Vilniaus -1 komanda: Miglė Banytė (1.16,82), Julija Jasiūnaitė, Renata Baidan, Saulė Gužytė – 5.11,73.

4 x 100 m kombinuoto plaukimo estafetę vaikinų grupėje laimėjo ir pagerino žaidynių rekordą Vilniaus -1 komanda: Tomas Šuipis (1.04,17), Paulius Miškūnas, Linas Sadeckas, Romas Grigonis – 4.12,10. Antra liko Kauno – 1 komanda: Valdemaras Garunkštis (1.03,81), Paulius Rainys, Andrius Žebrauskas, Paulius Dirvonskis – 4.14,71. Trečią vietą užėmė Šiaulių -1 komanda: Tomas Gruslys (1.07,83), Mindaugas Ancius, Edvinas Selvenis, Deividas Čepulis – 4.16,81.

200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį merginų grupėje laimėjo Aistė Dobrovolskaitė iš Kauno, distanciją įveikusi per 2.15,54 ir pagerinusi žaidynių rekordą. Antra liko Gerda Sakavičiūtė iš Panevėžio – 2.25,49, o trečią vietą užėmė Violeta Krasnickaitė iš Vilniaus – 2.31,65.

200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį vaikinų grupėje laimėjo Lukas Rinkevičius iš Vilniaus, distanciją įveikęs per 2.04,03. Antras liko Tomas Gruslys iš Šiaulių – 2.04,31, o trečią vietą užėmė Valdemaras Garunkštis iš Kauno – 2.04,45.

100 m plaukimo peteliške rungtį merginų grupėje laimėjo Viltė Paplauskaitė iš Kauno, distanciją įveikusi per 1.13,52. Antra liko Karolina Dryžaitė iš Šiaulių – 1.14,29. Trečią vietą užėmė Laura Dobrovolskaitė iš Kauno – 1.14,33.

100 m plaukimo peteliške rungtį vaikinų grupėje laimėjo Deividas Čepulis, distanciją įveikęs per 0.57,27. Antras liko Linas Sadeckas iš Vilniaus – 1.00,57, o trečią vietą užėmė Vladislav Bogdanovič iš Vilniaus – 1.01,64.

200 m plaukimo krūtine rungtį merginų grupėje laimėjo Kristina Kupscytė iš Šiaulių, distanciją įveikusi per 2.54,79. Antra liko Urtė Kazakevičiūtė iš Kauno – 2.56,73, o trečią vietą užėmė Justė Matonytė iš Marijampolės, rungtį įveikusi per 2.57,57.

200 m plaukimo krūtine rungtį vaikinų grupėje laimėjo Giedrius Titenis iš Anykščių, distanciją įveikęs per 2.25,82 ir pagerinęs žaidynių rekordą. Antras liko Robertas Višniakovas iš Vilniaus – 2.30,64, o trečią vietą užėmė Mindaugas Ancius iš Šiaulių, distanciją įveikęs per 2.31,34.

100 m plaukimo nugara rungtį merginų grupėje laimėjo Miglė Banytė iš Vilniaus, distanciją įveikusi per 1.16,74. Antra liko Inga Šukytė iš Klaipėdos – 1.17,52, o trečią vietą užėmė Giedrė Tribockytė iš Kauno – 1.19,38.

100 m plaukimo nugara rungtį vaikinų grupėje laimėjo Tomas Šuipis iš Vilniaus, distanciją įveikęs per 1.03,49 ir pagerinęs žaidynių rekordą. Antras liko Valdemaras Garunkštis iš Kauno – 1.03,65, o trečią vietą užėmė Deimantas Švažas iš Vilniaus, distanciją įveikęs per 1.06,47.

Trenerių konkursą laimėjo Kęstutis Jankevičius iš Šiaulių, surinkęs 1323,25 taškų. Antras liko vilnietis Vygandas Banys – 1127,25 taškų, o trečią vietą užėmė trenerė iš Kauno Jūratė Martišienė – 990,25 taškų.

Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių jaunučių plaukimo varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjos Ala Kiseliova ir Daiva Naudužaitė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .