Žymos archyvas: rugilė

Išrinkti piešinių konkurso „Šreko jaunėlis” nugalėtojai

Pasibaigė prieš mėnesį startavęs tarptautinei Vaikų gynimo dienai ir animacinio filmo „Šrekas Trečiasis” premjerai skirtas nuotaikingas piešinių konkursas „Šrekas ir jo šeima”. Naudodamiesi pačiomis įvairiausiomis piešimo priemonėmis, daugybė Šreko gerbėjų siuntė piešinius, kuriuose bandė įsivaizduoti, … Skaityti toliau

Plaukikų taikinys – kelialapiai į olimpiadą

Lietuvos rinktinė rengiasi pasaulio čempionatui, kuriame prasidės atranka į 2008 metų Pekino vasaros žaidynes Vakar paaiškėjo Lietuvos plaukimo rinktinės, kovo 17 – balandžio 1 dienomis dalyvausiančios 12-ajame čempionate Melburne (Australija), sudėtis. Šiose varžybose bus kovojama … Skaityti toliau

Kaunietė pagerino du rekordus

Geriausiu Lietuvos plaukimo čempionato sportininku tapo Vytautas Janušaitis Vilniuje surengtame atvirajame Lietuvos plaukimo žiemos čempionate (50 m baseine) pagerinti trys nacionaliniai suaugusiųjų rekordai. Du iš jų pasiekė kaunietė Rugilė Mileišytė. Trenerio Sigito Skarelio auklėtinė 50 … Skaityti toliau

Europos plaukimo čempionatas: Janušaitis iškovojo dar vieną medalį

Lietuvos rinktinės lyderis nenuvylė ir paskutinę čempionato dieną. Jis Lietuvai pelnė antrą apdovanojimą. Vakar, paskutinę Europos plaukimo čempionato dieną, Vytautas Janušaitis iškovojo dar vieną medalį. 100 m kompleksinio plaukimo distanciją lietuvis įveikė per 58,42 sek. … Skaityti toliau