Žymos archyvas: luka

„Atlantas” sutriuškino „Vilnių”

Vakar Lietuvos nacionalinės futbolo klubų asociacijos (NFKA) A lygos čempionate buvo sužaistos 34-ojo turo rungtynės. Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai šįsyk rungtyniavo sostinėje su „Vilniumi”. Vilniečiai praėjusį turą patyrė apmaudų pralaimėjimą Šilutėje. Jie praleido įvartį paskutinę susitikimo … Skaityti toliau

LFF Taurėje – nelengvos „Vilniaus”, „Šiaulių”, „Atlanto” pergalės

Trečiadienį Lietuvos futbolo stadionuose šešeriomis rungtynėmis prasidėjo LFF Taurės IV etapo varžybos. Visi favoritai iškovojo pergales, tačiau kai kuriems teko pavargti – „Vilniui” ir „Šiauliams” prireikė pratęsimo, „Atlantas” nugalėjo minimalia persvara. Žemesnių lygų komandų dvikovas … Skaityti toliau

„Žalgiris” namuose sužaidė lygiosiomis su „Atlantu”

Šeštadienį prasidėjo „A Lygos” antrojo rato dvikovos. Pirmosiose rungtynėse Vilniuje trečią vietą užimantis „Žalgiris” tik rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą dvikovoje su Klaipėdos „Atlantu”. Vilniaus „Žalgirio” stadionas Teisėjas – Deivis Kančelskis Vilniaus „Žalgiris” 1 – 1 … Skaityti toliau

„Vilnius” iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

Lietuvos „A lygos” rungtynėse išvykoje „Vilnius” rezultatu 2-1 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą” ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Nė karto šį sezoną nepralaimėjęs „Vilnius” po septynių turų išlieka tarp „A lygos” lyderių. Klaipėdos „Žalgirio” stadionas, 550 … Skaityti toliau

Netikusi čempionato pradžia

Tragiškesnės Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių pradžios Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai negalėjo įsivaizduoti. Praleidę apmaudų įvartį per pridėtą laiką, uostamiesčio žaidėjai pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui” 1:2. Įpusėjus antrajam kėliniui, klaipėdiečiai atidavė iniciatyvą vilniečiams, kurie 80-ąją min. išlygino … Skaityti toliau