„Atlantas” sutriuškino „Vilnių”

Vakar Lietuvos nacionalinės futbolo klubų asociacijos (NFKA) A lygos čempionate buvo sužaistos 34-ojo turo rungtynės. Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai šįsyk rungtyniavo sostinėje su „Vilniumi”.

Vilniečiai praėjusį turą patyrė apmaudų pralaimėjimą Šilutėje. Jie praleido įvartį paskutinę susitikimo minutę ir pralaimėjo rezultatu 0:1.

Šis pralaimėjimas septintoje vietoje esantiems atlantiečiams įžiebė teorinę viltį aplenkti „Vilnių” galutinėje čempionato įskaitoje. Iki vakarykščio susitikimo klaipėdiečiai nuo šeštą poziciją užimančių sostinės futbolininkų atsilikinėjo devyniais taškais.

Vakar „Atlantas” išvykoje „Vilnių” nugalėjo įtikinamau rezultatu 4:1 (3:0) ir iki čempionato pabaigos likus dviems turams nuo sostinės atstovų atsilieka 6 taškais.

Pirmuosius įvairčius atlantiečiai vakar mušė labai greitai. Jau 10 minutę kamuolį iš arti į aikštės šeimininkų vartus įmušė Bogdanas Nesterenko, 18 min. baudos aikštelėje buvo pargriautas „Atlanto” kapitonas Andrius Petreikis, o paskirtą 11 m baudinį sėkmingai realizavo Luka Aničičius. 39 minutę po atlantiečio Hrvatino Gudeljo smūgio kamuolį į savo vartus nukreipė šeimininkų komandos žaidėjas Pavelas Stempkovskis.

Antrojo kėlinio pabaigoje, 83-ąją minutę „Atlantas” surezgė pavyzdingą ataką – dešiniuoju aikštės kraštu prasiveržęs Povilas Šarūnas perdavė kamuolį link vartų H. Gudeljui, kuriam liko tik nukreipti jį į vartus. Jau per pridėtą laiką įvartį pelnė ir rezultatą sušvelnino „Vilniaus” žaidėjas Tadas Elošius. Beje, antrojo kėlinio viduryje už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas „Vilniaus” futbolininkas Aleksandras Ivanovas.

Vakar „Atlantas” žaidė tokios sudėties: Arnas Lekevičius (nuo 46 min. P. Pocius), Darius Ramonas (72 min. įspėtas), Bogdanas Nestarenka, Kazimieras Gnedojus, Povilas Šarūnas, Hrvatin Gudelj, Džonatanas Toresas (nuo 74 R. Žvingilas), Andrius Petreikis (nuo 46 min. Karlošas Henrikė, 59 min. įspėtas), Luka Aničičius (69 min. įspėtas), Donatas Surblys ir Jure Deličius.

Vakar buvo žaidžiamos dar ketverios rungtynės. Jų rezultatai tokie: Panevėžio „Ekranas” – Šilutės „Šilutė”5:0, Šiaulių „Šiauliai” – Marijampolės „Sūduva” 2:1, Visagino „Interas” – Vilniaus „Žalgiris” 0:6, o Kauno „FBK Kaunas” ir Vilniaus „Vėtros” susitikimas vyko prie apšvietimo ir baigėsi vėliau.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .