„Vilnius” iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

Lietuvos „A lygos” rungtynėse išvykoje „Vilnius” rezultatu 2-1 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą” ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Nė karto šį sezoną nepralaimėjęs „Vilnius” po septynių turų išlieka tarp „A lygos” lyderių.

Klaipėdos „Žalgirio” stadionas, 550 žiūrovų

Teisėjas – Gediminas Mažeika

Klaipėdos „Atlantas” 1 – 2 „Vilnius”

5` [0 – 1] Kleyr Viera Dos Santos

30` [0 – 2] Muller Santos Da Silva (11 m.)

63` [1 – 2] Luka Aničič

„Atlantas”: A.Lekevičius; Šarūnas, Butkus, Gnedojus, Nesterenko; Navikas, Pokorn, Silič, Petreikis; Žvingilas, Daunoravičius (19′ Aničič)

„Vilnius”: Valius; Radavičius, Artiomovas, Rodnei, Sokolovas; Lukša, Everton (60′ Andreson), Binho, Paulinho; Muller (75′ Marcio), Kleyr (87′ Wasiu)

„Vilniaus” futbolininkai aktyviai pradėjo Klaipėdos „Žalgirio” stadione vykusias rungtynes ir jau 6 minutę išsiveržė į priekį. Ištraukti kamuolį iš vartų tinklo „Atlanto” vartininką Arną Lekevičių privertė rezultatyviausias „Vilniaus” žaidėjas Kleyras. Po perdavimo nuo kampinio gairelės aukščiau už varžovus iššokęs brazilas „Vilniaus” ataką užbaigė tiksliu smūgiu galva – 0-1.

Pelnę įvartį, „Vilniaus” futbolininkai nė kiek nemažino tempo, ilgiau už varžovus kontroliavo kamuolį ir organizavo vieną ataką po kitos. 32 minutę „Vilnius” persvarą padvigubino. Klaipėdos ekipos gynėjai savo baudos aikštelėje neleistinai sustabdė „Vilniaus” puolėją Mullerį, kuris pats realizavo į „Atlanto” vartus skirtą 11 metrų baudinį – 0-2.

Antro kėlinio pradžia sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams, kurie pasinaudoję svečių atsipalaidavimu, sugebėjo rezultatą sušvelninti. 62 minutę „Atlanto” gretose pasižymėjo kamuolį per Liudviką Valių permetęs Luka Aničičius – 1-2.

Praleidę įvartį „Vilniaus” futbolininkai kiek sutriko, o tuo pasinaudojęs „Atlantas” ėmė spausti svečius. „Vilniaus” treneriai nutarė sustiprinti gynybą ir vietoje puolėjo Mullerio į aikštę išleido gynėją Marcio.

Rungtynėms artėjant į pabaigą „Vilniaus” persvara galėjo padidėti, tačiau Vytautui Lukšai nepavyko išnaudoti dviejų progų įvarčiui. Dėl grubaus „Atlanto” futbolininkų žaidimo „Vilnius” netrukus buvo priverstas atlikti dar vieną keitimą – susižeidusį snaiperį Kleyrą pakeitė kitas puolėjas Wasiu Akanni. Po mačo paaiškėjo, kad Kleyrui pavyko traumos išvengti.

Nepaisant pergalės, „Vilniaus” vyriausiasis treneris Antanas Vingilys nebuvo visiškai patenkintas komandos pasirodymu Klaipėdoje.

„Pirmas kėlinys buvo neblogas. Turėjome persvarą, mūsų žaidimas buvo geras, o įvarčiai gražūs. Prasidėjus antram kėliniui, žaidėjai per anksti patikėjo pergale. Galima sakyti, kad vėl pasikartojo ta pati situacija kaip rungtynėse su „Šiauliais”. Vėl prisidarėme sau problemų. Analizuosime, kalbėsime, darysime išvadas” – sakė „Vilniaus” strategas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .