Žymos archyvas: lemežis

Tarnybinės mašinos paslaptis

Kai kurie Vilniaus apygardos teismo darbuotojai jau kurį laiką tarpusavyje svarsto, kodėl vienas tarnybinių šio teismo automobilių prarado prekinę išvaizdą. Teisėjas, į kurį nukrypo smalsūs žvilgsniai, tikina nieko bendra su mašinos apgadinimu neturįs. Dar neseniai … Skaityti toliau

Futbolo čempionatas finišavo skandalingai

Per paskutinį, 36-ąjį, Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių turą Panevėžio „Ekranas” užsitikrino bronzos medalius, nors panevėžiečių rungtynės su Visagino „Interu” buvo nebaigtos – beviltiškas čempionato autsaideris pristigo žaidėjų. Šeštadienį rungtynės Panevėžyje nutrauktos 47-ą minutę, kai … Skaityti toliau

Skaudi „Atlanto“ nesėkmė Vilniuje

Po puikios pergalių serijos Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai vėl klumpa. Antradienį uostamiesčio ekipa Vilniuje net 0:3 pralaimėjo „Žalgirio” komandai. Kova Rungtynes aktyviau pradėjo mūsų žaidėjai. Gerų progų neišnaudojo puolėjas iš Kroatijos Luka Aničičius. 13-ąją min. net … Skaityti toliau

„Kaunas” Vilniuje iškovojo sensacingą pergalę

Antradienį pirmosiose Baltijos Futbolo Lygos ketvirtfinalio rungtynėse daugkartiniai Lietuvos čempionai FBK „Kaunas” futbolininkai net 9-1 sutriuškino Vilniaus „Žalgirį”. Nors abi komandos žaidė ne stipriausių sudėčių, aikštėje visas rungtynes akivaizdžiai dominavo svečiai. Vilniaus „Žalgiris” 1 – … Skaityti toliau

„Žalgiris” po ilgos pertraukos įveikė „Ekraną”

Vilniaus „Žalgiris” tęsia sėkmingą pasirodymą Lietuvos futbolo „A lygos” čempionate. Armino Narbekovo auklėtiniai sekmadienį namie minimalia persvara po trejų metų pertraukos palaužė buksuojantį Panevėžio „Ekraną” ir bent trumpam pakilo į pirmąją poziciją turnyrinėje lentelėje. Vilniaus … Skaityti toliau