Žymos archyvas: canaria

Prezidento vizitas į Portugaliją vos nežlugo iki paskutinės minutės neradus lėktuvo

Lietuvos vadovas Valdas Adamkus į vizitą Portugalijoje išskrido kaip pakeleivis: svetimos valstybės lėktuvu, turėdamas bilietą tiktai į vieną pusę, tiksliai nežinodamas, kas ir kada parskraidins atgal. Kaip rašo dienraštis „Lietuvos rytas”, vietoj lietuviškos trispalvės ketvirtadienį … Skaityti toliau

ULEB taurė: „Lietuvos ryto” krepšininkai išliko grupės lyderiais

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai namie po atkaklios kovos 80:74 įveikę „SLUC Basket” komandą išliko A grupės lyderiais Per Vilniuje vykusias rungtynes „Lietuvos ryto” krepšininkams trūko antrame kėlinyje traumą patyrusio pagrindinio įžaidėjo Roberto Štelmaherio – krepšininkas … Skaityti toliau

Vilniečiai liko nenugalėti

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai ULEB taurės varžybose iššvaistė 17 taškų persvarą, tačiau po pratęsimo šventė antrąją pergalę Nansi SLUC krepšininkai iš Prancūzijos ULEB taurės varžybose vos skaudžiai nenubaudė per anksti pergale patikėjusių Vilniaus „Lietuvos ryto” … Skaityti toliau