Vilniečiai liko nenugalėti

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai ULEB taurės varžybose iššvaistė 17 taškų persvarą, tačiau po pratęsimo šventė antrąją pergalę

Nansi SLUC krepšininkai iš Prancūzijos ULEB taurės varžybose vos skaudžiai nenubaudė per anksti pergale patikėjusių Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkų. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes vilniečiai pirmavo 15 taškų skirtumu (88:73) ir jau mąstė apie antrąją pergalę. Vis dėlto solidžios persvaros užliūliuoti vilniečiai paskutines tris ketvirto kėlinio minutes „pramiegojo”, o prancūzai spurtavo 17:2 ir išplėšė pratęsimą. Papildomas penkias minutes pylos nuo trenerių gavę Lietuvos čempionai sužaidė daug sėkmingiau ir šventė pergalę rezultatu 107:101. Per pratęsimą itin sėkmingai žaidė Vilniaus ekipos gynėjas Tomas Delininkaitis. Jis pelnė 10 taškų ir daugiausia prisidėjo, kad „Lietuvos ryto” ekipa ULEB taurės varžybose pelnytų antrą pergalę.

„Tai buvo kiek neįprastos rungtynės, – po dvikovos tvirtino „Lietuvos ryto” ekipos vyriausiasis treneris Sharonas Druckeris. – Kontroliavome eigą 37 minutes, o per likusį laiką sužaidėme taip, kaip nereikia. Tai kažkas nekasdieniško”.

Vilniaus ekipos amerikietis Andre Emmettas buvo įsitikinęs, kad jo komanda žaidė gerai. „Per pratęsimą gerai gynėmės ir laimėjome, – dvikovą trumpai apibendrino Emmettas. – Mūsų komanda nauja, todėl žaidžiame vis geriau ir geriau. Būsime rimti varžovai šiame turnyre”.

Rungtynių statistika

A grupė

SLUC – LIETUVOS RYTAS 101:107 (21:26, 16:24, 23:24, 30:16, 11:17). SLUC: McClintockas 24, Kirksay 20 (18 atk. k.), Banksas 18 (7 kl.), Julianas 14 (7 atk. k.), Linehanas 14, Zianvenis 4, Salmonas 4, Hayesas 3 (Soliveris). Lietuvos rytas: Emmettas 19, Štelmaheris 18 (6/8 tritaškių), Šležas 16, Delininkaitis 12, Lukauskis 11, Batista 11, Nielsenas 10 (7 atk. k.), Petravičius 5, Ivory (7 rez. p., 5 kl.) 5 (Jomantas).

AEK – Brose Baskets 82:76, Hemofarm – Gran Canaria 73:81.

Rikiuotė: 1. Lietuvos rytas (2 pergalės; 0 pralaimėjimų); 2. Gran Canaria (2; 0); 3. SLUC (1; 1); 4. AEK (1; 1); 5. Hemofarm (0; 2); 6. Brose Baskets (0; 2).

B grupė

Snaidero – Besiktas 82:73, Anwil – Strasbourg 76:85, Ventspils – Železnik 69:78.

Rikiuotė: 1. Železnik (2; 0); 2. Strasbourg (2; 0); 3. Snaidero (1; 1); 4. Ventspils (1; 1); 5. Besiktas (0; 2); 6. Anwil (0; 2).

C grupė

Telindus – Khimki 93:88, Alba – Academic 78:61, Hapoel-Migdal – Montepaschi 85:80 (Montepaschi: KAUKĖNAS 8 (5 rez. p.).

Rikiuotė: 1. Montepaschi (1; 1); 2. Chimki (1; 1); 3. Alba (1; 1); 4. Hapoel-Migdal (1; 1); 5. Academic (1; 1); 6. Telindus (1; 1).

D grupė

Crvena Zvezda – Uniks 87:84 (Uniks: K.LAVRINOVIČIUS 24, D.LAVRINOVIČIUS 13, ŠTOMBERGAS 11), Real – PAOK 69:45, Dexia – EiffelTowers 92:84.

Rikiuotė: 1. Crvena zvezda (2; 0); 2. Real (1; 1); 3. Unix (1; 1); 4. Eiffel Towers (1; 1); 5. Dexia (1; 1); 6. PAOK (0; 2).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , , .