Žymos archyvas: calderonas

Amerikietis padėjo Rusijai nuskinti Europos auksą

Natūralizuoto amerikiečio Johno Roberto Holdeno taškai lėmė Rusijos rinktinei pergalę Europos čempionato finale – ji 60:59 įveikė savo žiūrovų akivaizdoje žaidusius Ispanijos krepšininkus. Po TSRS subyrėjimo Rusija pirmąkart iškovojo aukso medalius. O ispanams tai buvo … Skaityti toliau

Rusai pralaimėjo, tačiau P.Gasolį sustabdė

Ispanijoje vykstančio Europos vyrų krepšinio čempionato E grupės varžybose Rusijos pergalių seriją nutraukė pasaulio čempionai Ispanijos krepšininkai. 81:69 rusus įveikę ispanai, kaip ir rusai, jau užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Prie pergalės prieš Rusiją labiausiai prisidėjo 17 … Skaityti toliau

Varžovai. Ispanai trokšta revanšo

Ispanai pasiryžę perrašyti istoriją. Nors šios šalies rinktinė dar niekuomet nelaimėjo pasaulio pirmenybių medalių, Japonijoje ji žengia be pralaimėjimų ir kartu su JAV ekipa jau pelnė turnyro favoritės vardą. Grupės varžybose Pau Gasolis su komandos … Skaityti toliau

Po „Real” prezidento rinkimų – neaiškumai

Po sekmadienį vykusių naujojo Madrido „Real” prezidento rinkimų save nugalėtoju paskelbė buvęs klubo direktorius Ramonas Calderonas, tačiau jo pergalės nepatvirtino klubas, kadangi iškilo neaiškumų dėl paštu siųstų balsų. 55-erių teisininkas teigė, kad jis nežymia balsų … Skaityti toliau

Ispanus sensacingai įveikę vokiečiai – finale

Permainingose Europos čempionato pusfinalio rungtynėse Vokietijos krepšininkai sensacingai nugalėjo Ispaniją rezultatu 74:73 ir pateko į finalą, kur susitiks su Graikijos rinktine, įveikusia prancūzus. Susitikimo pradžioje pirmavo tai viena, tai kita komanda. Vis dėl to pirmąjį … Skaityti toliau