Prezidento pareiškimas dėl V. Pociūno žūties tyrimo

Sukanka dveji metai, kai mįslingomis aplinkybėmis Baltarusijoje žuvo Lietuvos saugumo karininkas Vytautas Pociūnas. Aiškaus atsakymo, kurio laukia ne tik jo šeima, bet ir Lietuvos žmonės, nesugebėjo pateikti nei Generalinė prokuratūra, nei kitos institucijos.

Stebina ir nuvilia nesugebėjimas ištirti tarnybines pareigas ėjusio pareigūno žūtį. Ne kartą raginau Generalinės prokuratūros vadovus šiai bylai suteikti ypatingą prioritetą, bet nuolat tik girdėjau įvairius terminus, kada ketinama baigti tyrimą. Deja, pažadai liko pažadais.

Kai nėra atsakymų dėl Lietuvą sujaudinusios bylos, atsiranda daug erdvės įvairioms interpretacijoms, klaidinančioms visuomenę.

Kreipiuosi į Generalinę prokuratūrą ir raginu nedelsiant baigti šį tyrimą. Jeigu tam yra trukdančių kliūčių, jos turi būti įvardytos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika.

1 atsiliepimas į "Prezidento pareiškimas dėl V. Pociūno žūties tyrimo"

  1. Kalbos ir pagraudenimai...

    Pagaliau gal ir Prezidentas pradės suprasti,kad tokia palaida ir nusikalstama bala Lietuvoje ilgai tęstis nebegali. Viskas išvogta, jokio asmens fizinio saugumo, teisingumo, atsakomybės. Greitai viskas atsidurs saujelės išrinktųjų rankose.Paprastas žmogus tapo xxi amž. vergas. Be teisės apsigynti. Paradoksas, jei jau Prezidentas nieko nebegali, tai ką gali eilinis pilietis susidūręs su tokia teisėtvarka, teisėsauga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.