Pedagogų atlyginimai šiais metais didinami jau trečią kartą

Įgyvendinant Ilgalaikę pedagoginių darbuotojų darbo užmokesčio didinimo programą, kurią šiemet pavasarį patvirtino Vyriausybė, nuo rugsėjo 1-osios pedagoginių darbuotojų tarnybinių atlyginimų koeficientai didinami 15 procentų. Per šiuos metus mokytojų atlyginimai didinami jau trečią kartą.

Detalios pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo sąlygos nustatytos Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše, patvirtintame švietimo ir mokslo ministro šių metų rugpjūtį.

Nuo 2008 m. sausio 1 d. pedagoginių darbuotojų darbo užmokestis buvo padidintas 15 procentų: 11,3 procento – dėl bazinės mėnesinės algos padidinimo ir dar 3,7 procento – dėl pedagoginių darbuotojų tarnybinių atlyginimų koeficientų padidinimo.
Nuo gegužės 1 d. mokytojų tarnybinių atlyginimų koeficientai dar buvo padidinti 10 procentų.

Palyginti su 2007 metais, pedagogų algos per 2008 metus iš viso padidės 45 procentais. Algas didinti numatoma ir kitais metais: nuo 2009 m. sausio 1 d. pedagoginių darbuotojų tarnybinių atlyginimų koeficientus numatoma didinti vidutiniškai 10 procentų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Švietimas su žyma , .

1 atsiliepimas į "Pedagogų atlyginimai šiais metais didinami jau trečią kartą"

  1. keista

    Keista, kad nuo rugpjucio vidurio nera jokiu svietimo naujienu, o tik visiems pavyda sukeliantis, faktas, kad keliami atlyginimai 🙄

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.