Šlagerių karaliai – Asta ir Gytis

Šeštadienio vakarą, nors Palangoje išties netrūko renginių, sausakimšą vasaros estradą sukvietė jau tradiciniai šlagerių karalienės ir karaliaus rinkimai.

Kasmet liepą kurortą sudrebina šlagerių karalienės ir karaliaus rinkimai, kuriuos nuo 2002-ųjų organizuoja dainininkė Birutė Petrikytė. Beje, tuomet ji ir tapo pirmųjų varžytuvių karaliene drauge su Stepu Januška. Šįkart sėkmė šyptelėjo Astai Pilypaitei ir Gyčiui Paškevičiui. Stebėjusiesiems pasirodymus, matyt, nekilo abejonių, kad dainininkai to verti. Greičiau buvo keista, kad jie lig šiol tokio titulo neturėjo.

Vakar kalbinama Asta LŽ prisipažino tikrai nuoširdžiai apsidžiaugusi, nes nesitikėjo laimėti. „Varžovės buvo stiprios. Maniau, atvažiuosiu, padainuosiu, ir tiek”, – sakė ji. Dainininkė šių rinkimų net nevadintų konkursu – jau greičiau festivaliu, nes nesijautė jokios įtampos: tiesiog susirinko bičiuliai į smagią šventę. Bene trečią kartą siekiant šlagerių karalienės titulo, Astai ypač patiko dainą „Čiao Amore” atlikti pritariant orkestrui.

Apdovanota šlagerių karalienės regalijomis, A.Pilypaitė nuoširdžiai prisipažino žiūrovams: „Kai uždaromos vienos durys, atsidaro daug langų”… Moteris pastaruoju metu įveikė skyrybų krizę ir atranda gyvenime ir kūryboje naujų spalvų.

Prieš pat paskelbiant laimėtojus, Gytis „Delfi” naujienų portalui potikino, kad karaliaus titulas – vienadienis džiaugsmas: „Šiandien karalius – rytoj vėl darbai. Tai tik mažutis trumpas pakylėjimas. Čia kaip su gimtadieniais – šiandien tu sukaktuvininkas, o kitą dieną atsibundi, galvą skauda, vėl pasineri atgal į kasdienybę ir rutiną”.

Per apdovanojimų ceremoniją G.Paškevičius buvo gerokai nustebęs ir sutrikęs – pamiršęs pasiimti diplomą jis pirmiausia puolė sveikinti kolegės karalienės Astos.

Vicekaraliene ir vicekaraliumi tapo Eva ir Rolandas Petrikis. Be šių dainininkų taip pat dėl karališkų titulų bei kelionės į Egiptą varžėsi Giedrė Rimšaitė, Povilas Meškėla, latvė Lana Švilpė, Ramūnas Difartas, Rasa Kaušiūtė, Kęstutis Jablonskis, Aušra Cicėnaitė, Deivis, Andželika.

Jau ne pirmą kartą per šiuos rinkimus vakaro vedėjai buvo dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir muzikologas Viktoras Gerulaitis. Pastarasis pažadėjo Rūtai kitąmet apsieiti be jos, mat norėtų, kad Rūta būtų dalyvė ir taptų šlagerių karaliene. O maestro Donatui Katkui, dirigavusiam Šv.Kristoforo kameriniam orkestrui, netrūko ne tik puikios nuotaikos, bet ir žiūrovų bei dalyvių simpatijų. Muzikinį foną taip pat kūrė grupės „Jazzity” ir „Capella A”.

Vertinimo komisijai šiemet vadovavo maestro Virgilijus Noreika, kuris konkurse pasigedo lietuviškumo. Jo nuomone, šlagerių karaliai ir karalienės visų pirma turi nešti lietuvišką kultūrą. Žiuri darbe dalyvavo italų šlagerio „Marina” atlikėjas Carlo Cory, šį kūrinys atlikęs ir žiūrovams.

Per antrąją koncerto dalį skambėjo visų laikų šlagerių karalių ir karalienių dainos. Savo buvimu sceną puošė: Rytis Cicinas, S.Januška, Vitalija Katunskytė, Egidijus Sipavičius, Giulija, Simonas Donskovas, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Birutė Dambrauskaitė, Kastytis Kerbedis. Puikūs atlikėjai gera nuotaika užbūrė dalyvius ir žiūrovus. Scenoje išvydęs B.Dambrauskaitę, akių negalėjos atplėšti ne tik D.Katkus – dainininkė tiesiog pražydo, ji pakerėjo ir balsu, ir išvaizda.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.