NBA ir „Cavaliers“ klubas bando LKF kantrybę

Jei po Žydrūno Ilgausko medicininio patikrinimo Klivlendo medikų išvados bus nepalankios Lietuvos krepšininkui, mūsų šalies krepšinio federacijos (LKF) vadovai į pagalbą pasitelks nepriklausomus ekspertus.

Ketvirtadienį turėjo būti baigtas NBA Klivlendo „Cavaliers“ klubo 33 metų 221 cm ūgio vidurio puolėjo Žydrūno Ilgausko medicininis patikrinimas. Dar vakar vakare Lietuvos krepšinio federacijos vadovai tikėjosi gauti Klivlendo klubo atsakymą dėl Ž.Ilgausko.

„Gavome atsakymą iš NBA dėl Ž.Ilgausko draudimo poliso, – „Lietuvos žinioms“ sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. – Jame trys pataisymai. Du – įgyvendinami, o trečias – medicininės ekspertizės išvados dėl sveikatos būklės.“

Niekam nekyla abejonių, kad pagrindinis „Cavaliers“ rungtyniaujančio aukštaūgio sveikatos patikrinimo motyvas – nugaros problemos.

„Išvaržą – didesnę ar mažesnę – turi bene kiekvienas žmogus, – mintimis dalijasi M.Balčiūnas. – Kitas klausimas – kiek tai pavojinga. Svarbiausia, kad draudikai tai žinos ir tai apdraus.“

Pasak M.Balčiūno, jei „Cavaliers“ medikų išvados bus kategoriškos, jei jie teigs, kad Žydrūnas dėl sveikatos negali žaisti su Lietuvos rinktine Pekino žaidynėse, į pagalbą pasitelksime nepriklausomus ekspertus.

„Mes paprašėme Žydrūno, kad jis surinktų visas nugaros nuotraukas ir jas persiųstų mums. Pateiksime jas Lietuvos arba užsienio nepriklausomiems medicinos ekspertams, kad įvertintų tikrąją būklę. Tada daug kas paaiškės“, – tikina LKF generalinis sekretorius.

Vakar LKF išsiuntė papildytą draudimo polisą į NBA ir ultimatyviai paprašė atsakyti – taip arba ne.

„Jei sulauksime neigiamo atsakymo, pirmadienį kreipsimės į Sporto arbitražo teismą, – sakė M.Balčiūnas. – Su FIBA teisininkais ilgai šiuos dalykus derinome, jie sutiko atstovauti Lietuvai šiame procese.“

Pasak M.Balčiūno, Arbitražo teismas maždaug per septynias dienas turėtų pateikti verdiktą. Tikimasi, kad viskas paaiškės ateinančios savaitės pabaigoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.