Ukrainos pietuose ir Moldovoje įvyko žemės drebėjimas

Trečiadienį ryte, apie 1 valandą, pietinėse Ukrainos srityse įvyko žemės drebėjimas. Nepaprastųjų situacijų ministerijos (NSM) Odesos srities specialistai pareiškė, kad žemės drebėjimo epicentras buvo Juodojoje jūroje, už 60 km į pietryčius nuo Zmijinyj salos.
Specialistas patikslino, kad Odesoje apie 11 val. buvo užfiksuotas 3 balų stiprumo pagal Richterio skalę smūgis. Jis negalėjo patikslinti, ar galimi pakartotiniai smūgiai.

Agentūra „Novosti Moldovi“ savo ruožtu pranešė, kad Kišiniove įvyko 4 balų pagal Richterio skalę žemės drebėjimas. Žemės drebėjimo epicentras buvo už 220 km nuo Kišiniovo Rumunijos Vrančos miesto rajone.

Tuo pat metu, kaip informuoja agentūra „Novyj region“, požeminių smūgiai siekė 4,9 balo pagal Richterio skalę, epicentras buvo 10 km gylyje Juodojoje jūroje, prie Zmijinyj salos, 120 km į pietus nuo Odesos.

NSM atstovas spaudai oficialios informacijos apie žemės drebėjimą Ukrainos pietuose nepranešė, tik pareiškė, kad kai kur „šiek tiek krestelėjo“.

Trečiadienį įvykęs žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo Juodojoje jūroje, nesutrikdė Mykolajivo srityje esančios Pietų Ukrainos atominės elektrinės darbo, pranešė AE atstovas spaudai

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Ukrainos pietuose ir Moldovoje įvyko žemės drebėjimas"

  1. ONCE

    jau kai sudrebės dar stipriau tai AE gali blogai baigsis.:|

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.