Dukrą kalinęs ir seksualiai išnaudojęs austras anksčiau buvo teistas už lytinį nusikaltimą

Josefas Fritzlis (Jozefas Friclis) anksčiau buvo teistas už lytinį nusikaltimą, rašo spauda, ir jei šie pranešimai pasitvirtins, skandalas dėl to, kaip jo nusikaltimai liko nepastebėti, dar labiau padidės, praneša naujienų svetainė „spiegel.de”.
Londone leidžiamas „The Times ” ir Austrijos laikraštis „Presse” antradienį rašo, kad 73 metų J.Fritzlis, kuris prisipažino, kad belangiame rūsyje 24 metus kalino savo dukterį ir kad ji nuo jo pagimdė septynis vaikus, anksčiau buvo teistas už lytinį nusikaltimą.

„The Times” cituoja kompanijos, kurioje J.Fritzlis 8-ajame dešimtmetyje dirbo inžinieriumi ir aprūpinimo vadybininku, atstovę, sakiusią: „Jis puikiai dirbo, bet visada dėl jo būdavo kažkaip nesmagu, nes buvo plačiai žinoma, kad jis sėdėjo kalėjime už lytinį nusikaltimą”.

„The Times” taip pat surado kelis jo kaimynus Austrijos Amšteteno miestelyje, kurie sakė, kad vyresni vietos gyventojai žinojo apie jo ankstesnį nusikaltimą.

Vienas 50-metis laikraščiui sakė: „Man tuo metu buvo 10 metų, bet prisimenu, kaip mes, vaikai, bijodavome žaisti prie (J.Fritzlio) namų, nes sklido gandai, kad jis išžagino moterį ir už tai pasėdėjo kalėjime”.

Tačiau nepaisant to, J.Fritzliui, regis, pavyko įtikinti žmoną, policiją ir socialines tarnybas, kad jo duktė 1984 metais pabėgo pas kažkokią sektą, o vėliau prie jo namų slenksčio paliko tris vaikus.

„Presse” rašė, kad J.Fritzlis 1969 metais Austrijos Linco mieste bandė išžaginti moterį, bet vėliau įrašas apie teistumą iš jo dokumentų pagal įprasta tvarka buvo išbrauktas. Laikraštis nurodė, kad tada 1969-aisiais jis, nepaisant teistumo, gavo darbą statybinių medžiagų kompanijoje.

„Aš to nenorėjau”, – laikraščiui sakė tuometinio tos kompanijos vadybininko svainė. Ji pridūrė, jog ne kartą perspėjo savo vaikus laikytis atokiai nuo J.Fritzlio.

Jei informacija apie ankstesnį teistumą pasitvirtins, kils klausimų dėl to, kodėl ta informacija buvo neprieinama, kai J.Fritzlio duktė 8-ajame dešimtmetyje du kartus pabėgo iš namų, o paskui išvis dingo – 24-iems ilgiems metams.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.