Mokyklos vadovas darbe nesirodo 250 dienų

Prienų rajono Jiezno gimnazijos direktorius Jonas Aleškevičius gali pakliūti į rekordų knygą: į darbą neina jau apie 250 dienų, bet rajono valdžia jo niekaip nesugeba atleisti.
Daugiau kaip pusmetį J.Aleškevičius serga arba atostogauja. Gimnazijos direktoriui buvo įteiktas pranešimas dėl atleidimo iš darbo, tačiau netrukus jis vėl susirgo, rašo „Lietuvos rytas”.

Prienų rajono savivaldybės vadovus užrūstino pranešimai, kad sirgdamas J.Aleškevičius neatsisako kitokios veiklos. Jiezniškis filmuoja ir fotografuoja pobūvius, vestuves ar kitokius reikšmingus įvykius. Ant produkcijos pakuočių yra nurodytas jo mobiliojo ryšio telefono numeris ir užrašas „Jono TV”.

Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Vaidogas pranešė, kad J.Aleškevičių norima atleisti dėl pernelyg ilgai užtrukusios ligos. Darbo kodekse tokia galimybė numatyta.

Rajono valdžia taip pat atlieka tyrimą dėl J.Aleškevičiaus veiklos gimnazijos direktoriaus poste. Savivaldybės vadovams kilo įtarimų dėl gimnazijos finansinių reikalų tvarkymo, pinigų panaudojimo.

Kol serga, pedagogas savivaldybės administracijai jokių paaiškinimų pateikti neskuba. J.Aleškevičius dienraščio žurnalistui iš pradžių žadėjo paaiškinti, kodėl Prienų rajono valdžia siekia su juo susidoroti, tačiau pokalbiui laiko nerado.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , .

3 atsiliepimai į "Mokyklos vadovas darbe nesirodo 250 dienų"

 1. MATOMAI,

  kad atlyginims mazas, todel ir uzdarbuaija kitose sferose. o ka sakyti eiliniam mokytojui, todel ir jie, vargsai, priversti darbuotis keliuose darbuose, nes nori normaliau gyventi, nenori tik egzistuoti

 2. FAKTAS

  Faktas – direktoriaujant daug atsakomybes, daug visokiu auditoriu, inspektoriu ant sprando sedi, mokiniai nesimoko ir rezultatai prasteja, mokytojai bega is mokyklu ir nera kam vesti pamoku, mokyklos apsiure ir tuoj nugrius, baldai dar sovietiniu laiku, uz minimuma nerasi nei darbininku, nei specialistu … O direktoriaus atlyginimas kaip po paskaitu dirbancio studencioko… Tai jau geriau ne direktoriauti, o filmuoti. FAKTAS

 3. to faktas

  Tu turbut truputi nesupratai straipsnio esmes. Cia niekas neturi nioke pries Jono filamavima. Klausimas iskyla kaip jis ten „serga” ir filmuot gali, o i darba matai 250 dienu eiti negali.
  Jei nesugebi ar nespeji vadovaut mokyklai, iseik is darbo ir kepk tuos buitinius filmukus simta metu, nereikia cia kaimo juokint.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.