„Atlanto“ dubleriai – autsaideriai

Lietuvos A lygos futbolo čempionato komandų dublerių pirmenybėse iš nesėkmių ruožo neišlipa Klaipėdos „Atlanto” pamaina.

Trečiojo turo rungtynes klaipėdiečiai žaidė Šiauliuose su „Šiauliais-2” ir pralaimėjo 0:3. Šeimininkai gana greitai sutvarkė reikalus. 7-ąją min. Gediminas Čeponius, o 26-ąją – Gediminas Timinskas įmušė du įvarčius į „Atlanto-2” vartus.

Po pertraukos klaipėdiečiams buvo suteikta papildoma viltis išsigelbėti, mat 55-ąją min. iš aikštės buvo išvarytas varžovų gynėjas M.Jankevičius.

Tačiau uostamiesčio vaikinai tuo nepasinaudojo, o paskutiniąją rungtynių minutę įsigudrino praleisti trečiąjį įvartį.

Prieš šį turą šiauliečiai, kaip ir klaipėdiečiai buvo be taškų. Po trečiosios nesėkmės „Atlantas-2” liko vienintelė komanda, nepatyrusi pergalės džiaugsmo.

Emocingai vyko „Žalgirio” ir „Vėtros” dublerių mačas, kurį 3:1 laimėjo „Vėtra-2”. Teisėjas abiejų komandų futbolininkams parodė aštuonias geltonas korteles, šešias iš jų – „Vėtros-2” žaidėjams. Du įvarčius įmušęs Edvinas Blažys už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .