Naujuoju Seimo vadovu tapo socialdemokratas Č.Juršėnas

Naujuoju Seimo pirmininku antradienį išrinktas socialdemokratas Česlovas Juršėnas, kuris iki šiol ėjo parlamento pirmininko pirmojo pavaduotojo pareigas.
Č.Juršėnas, kuriam šiemet sueis 70, Seimo pirmininko poste keičia pilietininką Viktorą Muntianą, atsistatydinusį dėl žiniasklaidos paviešintų neaiškių mokėjimų aukštam Kauno apskrities valdininkui.

Už valdančiosios koalicijos pasiūlytą Č.Juršėno kandidatūrą balsavo 76 Seimo nariai, prieš – 46. Šeši biuleteniai buvo negaliojantys ir vienas dingo. Iš viso Seime yra 141 narys.

Č.Juršėnas Seime dirba jau penktąją kadenciją ir yra laikomas vienu labiausiai patyrusių Lietuvos politikų.

1993-1996 metais jis dirbo Seimo pirmininku, šias pareigas kelis mėnesius užėmė ir 2004 metais, kai apkaltos keliu iš prezidento posto pašalinus Rolandą Paksą, valstybės vadovo pareigas laikinai ėjo tuometinis Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma .

3 Responses to Naujuoju Seimo vadovu tapo socialdemokratas Č.Juršėnas

 1. Arvydas

  Gaila,kad jis isrinktas,negi prabegus jau 18 metu nuo Nepriklausomybes atgavimo taip ir nesugebama atsisakyti TSKP palikimo,o ponas Jursenas buvo vienas is arsiuju,jei ne pats arsiausias,komunistines santvarkos ideologu Lietuvoje,vienas is labiausiai priesisku galimam Lietuvos isstojimui is TSRS ir prievartines Iietuvos valstybes integracijos i TSRS,apie jo neigima apie sovietines armijos agresija Lietuvos atveju dar labai daug kas atsimena,kalbejo ir rekavo per televizija.tai buvo tuometinis pagrindinis komunistu partijos ruporas ir ir kuravo CK tuos klausimus.Galgi vertetu pamastyt,kodel musuose taip buvusiems arsiems komunistu vadams sekasi.

 2. sami

  😳
  litovcai esame, litovcai mes

 3. tomas

  Ka noreti, juk 50 metu gyvenom sovietu globoj…taip tysiasi is paskos tos zarnos…cia juk babkes…zmones aria del duonos,alaus,superstos „bulkos&#039ar“pasato“,o uzdarbio dali pasiima kas??? pirstais nerodysim 😯

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.