„Hello, Jūrmala!“: Rūta nesitiki laimėti

Latvijoje rengiamo tarptautinio muzikinio šou „Hello, Jūrmala!“ gretas papildė dar viena lietuvė. Kartu su atlikėju Soliariu dėl publikos simpatijų varžosi ir Rūta Lukoševičiūtė.

Dainininkė ir žurnalistė R.Lukoševičiūtė nenustygsta vietoje: nuo praėjusio savaitgalio ji – oficiali tarptautinio realybės šou „Hello, Jūrmala!“ dalyvė. Į muzikinį šou Rūta pateko labai netikėtai. „Organizatoriai susisiekė su mano vokalo dėstytoja Nijole Maceikaite, ir ji mane rekomendavo. Aš iškart sutikau, man toks pasiūlymas pasirodė įdomus – tai bus nauja patirtis, dar vienas iššūkis“, – LŽ pasakojo R.Lukoševičiūtė.

Daugiau laisvės.
Realybės šou „Hello, Jūrmala!“, anot Rūtos, labai panašus į Lietuvoje rengiamus muzikinius televizijos projektus, tačiau latviškojo dalyviams laisvės suteikiama kur kas daugiau. Čia jų nuo ryto iki vakaro nestebi kameros, dalyviai gali kada panorėję išeiti iš gyvenamųjų patalpų, tik prieš tai privalo susitarti su organizatoriais. Netgi kompiuteriais ir mobiliaisiais telefonais galima naudotis be jokių ribojimų. Vis dėlto lygindama „Hello, Jūrmala!“ ir lietuviškuosius muzikinius šou Rūta prasitaria, kad mūsiškiai projektai organizuojami kur kas profesionaliau. „Mūsų televizinių projektų lygis gerokai aukštesnis, gal taip yra todėl, kad latviams tai dar tik pirmas tokio pobūdžio projektas. Kadangi pačiai tekdavo prisidėti prie lietuviškųjų muzikinių realybės šou organizavimo, todėl čia viską stebiu ir vertinu iš profesinės pusės“, – įspūdžiais dalijosi Rūta.

Nesiekia pergalės

Penktadienio vakarą tiesiogiai per Latvijos televiziją transliuotame šio realybės šou koncerte Rūta žiūrovams prisistatė su Tinos Turner kūriniu „The Best“, vėliau per koncertus dainininkė planuoja padainuoti ir savo kūrybos dainų. R.Lukoševičiūtei dalyvaujant šiame šou tris dienas per savaitę tenka praleisti Latvijoje. Toks dalyvavimo projekte grafikas jai labai palankus ir priimtinas, nes pakanka laiko gausybei Lietuvoje laukiančių žurnalistinių darbų. „Jūrmala yra taip netoli, kad nekyla jokių problemų kiekvieną savaitę ten nuvykti. Juk tai beveik tas pats kaip iš Vilniaus nuvažiuoti iki Panevėžio“, – juokėsi ji.

Rūta džiaugiasi, kad visi projekto dalyviai ją sutiko labai draugiškai ir naujokės neatstūmė, tačiau mergina neslepia, kad laimėti šiame šou nėra jos tikslas. „Labai abejoju naujoko galimybėmis laimėti tokį šou, nes tie žmonės, kurie čia yra nuo pat pradžių, jau puikiai pažįstami publikai, turi didelį būrį gerbėjų. Jei per stebuklą laimėčiau, tai būtų labai keblu ateityje viską suderinti su mano veikla Lietuvoje, nes, be laimėto piniginio prizo, nugalėtojas dar turėtų bendradarbiauti su užsienio prodiuseriais ir siekti tarptautinės karjeros“, – teigia R.Lukoševičiūtė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.