Policijos vadovybėje bus permainų

Kai generalininis policijos komisaras Vizgirdas Telyčėnas savo pavaduotojui Vytautui Navickui pasiūlė išeiti į pensiją, šis atsidūrė ligoninėje. Priekaištų V.Navickui turi ir Valstybės kontrolė.

Policijos departamentui ėmus vadovauti V.Telyčėnui čia ėmė pūsti nauji vėjai. Neseniai naujasis generalinis komisaras nutarė kreiptis į Valstybės kontrolę, kad būtų išsiaiškinta, ar viskas skaidru daugiamilijoninėse policijos pastatų statybose. Dabar pasklido kalbos, kad jau braška generalinio komisaro pavaduotojo 50 metų V.Navicko kėdė. Šis aukštas pareigūnas šiuo metu taiso savo sveikatą ligoninėje.

V.Telyčėnas LŽ patvirtino, kad su pavaduotoju dar prieš V.Navickui atsigulant į ligoninę kalbėjo apie jo išėjimą į pensiją. Tačiau pavaduotojas generaliniam komisarui aiškiai taip ir neatsakė, ką nusprendė. Kol V.Navickas guli ligoninėje, policijos vadovas jo daugiau nekamantinėja.

V.Navickas susilaukė nemalonumų ir iš Valstybės kontrolės. Praėjusios savaitės pabaigoje Policijos departamento vadovybė sužinojo, kad gavusi skundą dėl V.Navicko vairuotojo Valstybės kontrolė atliko patikrinimą ir nustatė pažeidimų. Paaiškėjo, kad V.Navicko vairuotojas dar 2001 metais buvo formaliai įdarbintas Eismo priežiūros tarnyboje, nors iš tikrųjų visus tuos metus tik vežiojo generalinio komisaro pavaduotoją.

„Negerai, bet ne kriminalas”, – taip šią istoriją apibūdino V.Telyčėnas. Jis neatskleidė, kodėl pasiūlė V.Navickui eiti į pensiją.

Eismo priežiūros tarnybos viršininkas Saulius Skvernelis patvirtino, jog V.Navicko nurodymu šio vairuotojas formaliai buvo įdarbintas Eskortavimo rinktinėje policininku. „Tai nenormalu, – LŽ sakė jis. – Jie turėtų turėti savo vairuotojus. Nežinau, kodėl taip buvo padaryta. Reikia klausti tų, kurie taip padarė.” S.Skvernelis spėjo, kad galbūt tuo metu trūko vairuotojų etatų. Tačiau kiti Policijos departamento vadovai Eismo priežiūros tarnybos darbuotojais nesinaudojo, tai darė tik V.Navickas.

„Dabar viskas jau kitaip. Yra naujas generalinis komisaras ir nauji sprendimai. Tas vairuotojas dabar jau dirba tai, kas jam priklauso. Jis patrulis”, – kalbėjo S.Skvernelis.

Ligoninėje gulintis V.Navickas LŽ neatskleidė, kodėl sunegalavo: „Truputį sirguliuoju”. Apie išėjimą į pensiją jis irgi nenorėjo kalbėti. „Aš dar ligoninėje. Kai pasigydysiu, žiūrėsime. Visokių minčių yra”, – pareiškė V.Navickas. Valstybės kontrolės priekaištus dėl vairuotojo jis tikino vertinantis ramiai, nes esą nieko bloga toje istorijoje nėra.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "Policijos vadovybėje bus permainų"

  1. nijolė

    Kai ponams atsiranda nemalonumų,jie tuoj pat „suserga”,tačiau paprastam sergančiam patekti į ligoninę-didžiausia problema.Gėda…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.