K.Costneriui vis dar neįmanoma atsispirti

Aktorius garbina moteris ir pasakoja, kaip jį pakeitė sūnus

Netgi po trisdešimties metų Holivude jis vis dar laikomas vyru, kuriam neįmanoma atsispirti. Pasak apklausos, visos 30-49 metų amžiaus moterys įtraukė 53-ejų Keviną Costnerį į geidžiamiausių šou verslo vyrų penketuką.

Poros „Oskarų“ laureatui patinka, kad juo žavisi, bet daugiau ta tema kalbėti jis nelinkęs. Jis kur kas labiau mėgsta kalbėti apie moterų stiprybę, pasakoti apie savo šeimą.

Aktorius neslepia, kad jame glūdi ir tamsioji pusė. Filmuotis trileriuose tuo ir gerai, kad gali ją realizuoti.

– Naujajame filme („Mr. Brooks“) vaidinate tikrai nemalonų tipą. O ar jūsų paties gyvenime atsiveria žmogiškosios prarajos?

– Negi jų neturim visi? Esu įsitikinęs, kad kiekvienas mūsų sugebėtų padaryti tokių dalykų, kokių iš jo tikrai niekas nesitiki.

– Kokių?

– Neseniai penktą kartą tapau tėvu. Savo šeimai atiduočiau viską, ginčiau ją iki kraujo. Net numirčiau dėl šeimos.

– Kodėl tiek daug moterų laiko jus patraukliu?

– Gal todėl, kad gerbiu moteris. Man tai lengva, nes gyvenime mane supa daug moterų.

– Kaip vertinate moteriškąją giminę?

– Moterys stiprios ir gudrios. Jos gali ištverti kur kas daugiau už vyrus.

– Holivude pelnėte macho reputaciją. Ar esate griežtas tėvas?

– Griežtokas, bet stengiuosi savo vaikus auklėti taip, kad užaugtų stip­rūs. Aš netraukiu per dantį kitų dėl silpnybių. Tai ne mano filosofija.

– Ar ir vystyklus keičiate?

– Tai aišku! Man tai visai nesunku. Keltis naktį, kai kūdikis pravirksta, – visai kas kita.

– Ir vis tiek keliatės?

– Dažnai vaizduoju, kad neatsibudau. Žmona, nenorėdama manęs žadinti, keliasi pati. Bet po to, kai papasakojau, šita gudrybė turbūt jau neveiks.

– Trys jūsų vaikai iš pirmosios santuokos jau suaugę. Koks jausmas, kai namuose vėl girdėti kūdikio verksmas ar krykštavimas?

– Tiesiog nuostabus! Man tai turbūt dar smagiau negu anksčiau. Bet, prisiminus laiką, kai augo vyresni vaikai, sąžinė manęs negraužia. Man atrodo, kad jie tikrai mane turėjo. Aš buvau visai neblogas tėtis.

– Ar bėgant metams pasikeitėte kaip žmogus ir kaip tėvas?

– Suprantama. Tapau brandesnis, nebedarau tų klaidų, kokias darydavau anksčiau. Užtat darau kitas. Bet iš jų mokausi. Sūnui Caydenui tai tikriausiai išeis tik į gera.

– Kokie jausmai kyla laikant rankose pusės metų sūnelį?

– Didelis jaudulys. Kartais labai bijau, kad man kas nors nutiks, ir mano vaiką turės auginti kiti. Tai pats didžiausias nerimas.

– Ko norėtumėte, kad Caydenas išmoktų?

– Tikiuosi, kad jis iš manęs išmoks būti atsakingu visuomenės nariu. Ir kad galėsiu jam duoti keletą patarimų, praversiančių gyvenime.

– Vertinate konservatyvias vertybes – garbę, padorumą?

– Taip, šios vertybės šiandieninėje visuomenėje jau ne kažin ką reiškia. Vis dėlto kai kuriuose mano filmuose jos pabrėžiamos. Apskritai, drįsčiau teigti, kad ginu garbę ir padorumą.

– Kas jus siutina?

– Kai į mane nežiūri rimtai. Tada galiu ir balsą parodyti. Būtų gerai, jei sugebėčiau labiau valdytis. Bet jau truputį pasitaisiau ir uoliai mokausi iš savo žmonos. Ji moko mane būti kantresnį.

– Ar esate pavydus?

– Ne, priešingai. Konkurencija vertė mane visą laiką būti dar geresnį. Dėl to pavyduliavimas man – tik laiko švaistymas.

– Ar įžymybei apskritai įmanoma turėti normalų asmeninį gyvenimą?

– Išmokau su tuo tvarkytis. Bet nematau reikalo slapstytis. Mes gyvenam gana normalų gyvenimą, neseniai iš Los Andželo persikėlėme į Santa Barbarą. Tikrai geriau, kai gyveni ne pačioje maišalynėje.

– Kiek svarbu jums šiandien filmuotis sėkminguose filmuose?

– Suprantama, kad noriu dirbti filmuose, kurie itin pelningi. Tačiau man svarbiau, kad tai netaptų spaudimu man. Nenoriu tokių filmų, kuriuose nusifilmavus būtų gėda.

– Kaip ginatės nuo kritikos?

– Stengiuosi mąstyti pozityviai. Kovoju dėl savo filmų. Suprantama, neretai tuo suerzinu žmones, bet su tuo susigyvenau.

– Ką darote, kai esate nekaip nusiteikęs, o vis tiek reikia eiti į darbą?

– Pirmoji mano taisyklė tokia: tu turi eiti į darbą. Tai mano įsitikinimas. Nevalia slėptis. Reikia priimti iššūkius.

– Nedaug kas žino, kad grojate grupėje. Tai tik hobis ar ir kas nors daugiau?

– Pastaruoju metu vėl labai daug groju. Man tai tikrai patinka, nes taip galiu surinkti pinigų labdarai. Ir mėgaujuosi, kad tada nesu Kevinas Costneris – Holivudo žvaigždė.

– Jums ką tik sukako 53-eji. Kaip reaguojate į tai, kad tampate vyresnis?

– Pamažu imu pastebėti, kad šioje planetoje tau skirtas tik tam tikras metų skaičius.

– Kaip kada nors žmonės prisimins Keviną Costnerį?

– Gal mano vaikai sakys, kad buvau geras tėvas. Toks, kuris juos suprato, kuris buvo su jais. Tai būtų gražus laimėjimas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kinas su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.