Vilniečių laukia dar neįveikti turkai

Vilniaus „Lietuvos rytas” Eurolygos B grupėje dar nenugalėjo dviejų komandų – Malagos „Unicajos” (Ispanija) ir Stambulo „Efes Pilsen” (Turkija). Po šiandienos rungtynių Turkijoje iš šio sąrašo gali būti išbraukta „Efes Pilsen”.

Per pirmojo rato dvikovą vilniečiai namie 70:77 nusileido Davido Blatto treniruojamiems Stambulo krepšininkams. Tąsyk tai buvo pirmasis „Lietuvos ryto” pralaimėjimas po keturių iš eilės pergalių. Tiesa, negalima atmesti varianto, jog šiandien Turkijoje pergalę vėl švęstų aikštelės šeimininkai. Tuomet būtų nutraukta įspūdinga „Lietuvos ryto” penkių pergalių iš eilės Eurolygoje serija.

B grupėje po vienuolikos turų vilniečiai, turintys devynias pergales, yra vienvaldžiai lyderiai. „Efes Pilsen”, kurios sąskaitoje 7 pergalės ir 4 pralaimėjimai, yra ketvirta.

„Lietuvos rytas” šiuo metu mūsų grupėje pasiekęs geriausią pergalių seriją demonstruoja gerą žaidimą per visą sezoną, – prieš rungtynes sakė dėl kelialapio į „Top 16” etapą kovojančios „Efes Pilsen” treneris. – Lietuvos komanda turi daug skirtingų pajėgių žaidėjų, nemažai gerų derinių. Mes esame vieninteliai, nugalėję „Lietuvos rytą” Vilniuje. Norėtume pergalę iškovoti ir savo arenoje.”

Be abejo, „Lietuvos rytui” reikės sutelkti dėmesį į naudingiausiu praėjusios Eurolygos savaitės žaidėją buvusį žalgirietį amerikietį Loreną Woodsą. Prieš savaitę „Efes Pilsen” svečiuose tik po pratęsimo 91:84 įveikė Le Mano „Sarthe” (Prancūzija) ekipą, o 29-erių 213 cm ūgio L.Woodsas per 36 minutes pelnė 16 taškų (2-4/6, 1-8/10), atkovojo net 18 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, du kartus suklydo ir išprovokavo 7 varžovų pražangas. Amerikiečio naudingumas siekė 35 balus.

Prieš dvi savaites Eurolygos naudingiausiuoju tapo kitas „Efes Pilsen” atstovas taip pat amerikietis Jamesas Pennas. Tąkart jo naudingumas siekė 38 balus, o „Efes Pilsen” namie 68:83 nusileido Tel Avivo „Maccabi Elite” (Izraelis) komandai. Per 38 minutes 30-metis 180 cm ūgio J.Pennas pelnė 30 taškų (2-6/7, 3-4/7, 1-6/9), atkovojo 6, perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo bei išprovokavo 7 varžovų pražangas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .