A.Pilypaitė atskleidžia savo jausmus

Prieš pat Naujuosius metus pasirodęs naujas Astos Pilypaitės albumas „Apie Tai“ – pastarųjų penkerių metų dainininkės išgyvenimai.

Albume – aštuoniolika laiko patikrintų ir penkerius metus brandintų dainų. Kaip LŽ sakė A.Pilypaitė, dainos kalba apie viską, kas kiekvienam žmogui gyvenime svarbu: meilę, džiaugsmą, skausmą, apie tai, kas džiugina ir kas skaudina. „Įsivaizduoju, kad kiekvienas žmogus albume atras bent jau vieną dainą, kuri kiek nors atskleis jo paties gyvenimą. Kad ir koks atrodytų paviršinis pasaulis, kiekvienas turime vidinį savo jausmų pasaulį. Manau, kad tas mano vidinis pasaulis yra lygiai toks pats, kaip ir kitų žmonių“, – sakė dainininkė.

Kaip sako Asta, jos jausmai per tuos penkerius metus bangavo visokiom kreivėm: ir į viršų, ir žemyn, bet visada kartu buvo ir meilė, ir liūdesys, ir skausmas. „Galbūt aš pieščiau ne kreivę, o bangas. Tai užkyli aukštyn, paskui nusileidi, tai vėl bandai kilti su naujomis jėgomis“, – prisipažino A.Pilypaitė, tas jausmų bangas išliejusi dainomis.

Dainos – pranašės

Pastarasis dainininkės gyvenimo etapas paženklintas ne itin malonių išgyvenimų. Dvi dukras auginančios A.Pilypaitės ir grupės ŽAS nario Lino Zarecko šeima – ties skyrybų slenksčiu. Albume atsispindės ir šio laikotarpio išgyvenimai. „Įdomu, kad kai kurios dainos, rašytos kitų autorių net prieš penkerius metus, atskleidžia dabartinį mano gyvenimą, – pasakojo dainininkė. – Anksčiau aš jas dainuodavau įsijausdama, o dabar matau, kad jos buvo tarsi dabartinės situacijos pranašės. Todėl dabar jas dar labiau išgyvenu, dar jausmingiau atlieku. Pačios paskutinės dainos – galima sakyti, tikslus mano gyvenimo atspindys. Kai pamačiau naujausius Gintaro Zdebskio parašytus kūrinius, iškart paskambinau jam ir paklausiau, iš kur žino, kaip aš dabar jaučiuosi. Jis tiesiog labai pataikė. Vienos dainos ilgai net negalėjau repetuoti, jausmai veržėsi per kraštus…“

Koncertai su britų grupe

Naujajame albume A.Pilypaitė dainas atliks ir su Vytautu Rumšu jaunesniuoju, Egidijumi Sipavičiumi, Gintare Karaliūnaite bei regie grupe iš Didžiosios Britanijos „Johny2Bad“.

„Šią grupę pažįstu neseniai, bet jų vadybininkas – senas bičiulis, mano geros draugės sutuoktinis. Jis ir seniau yra siūlęs įrašyti ką nors kartu, bet, matyt, aš pati tam buvau nepribrendusi. Dabar, kai buvau nuvykusi pas juos į svečius, pasiūlymo neatsisakiau, įrašėme dainą. Ji skambės ir naujajame albume“, – pasakojo A.Pilypaitė, albumo pristatymo koncertuose dainuosianti su „Johny2Bad“. Britų grupė į Lietuvą atvyko prieš keletą dienų (sausio 9 d. albumas bus pristatytas Vilniaus klube „L’amour“, o sausio 12 d. – Trakų rajone, „Dvarkiemyje“).

„Jie Lietuvoje pirmą kartą. Mano draugė jiems ruošiantis į kelionę aiškino, kad Lietuvoje šalta, bet jie nelabai tikėdami tik šypsojosi. Tačiau atvykę į Vilnių naktį spėjo pajusti lietuvišką šaltuką, – pasakojo A.Pilypaitė. – Kol kas Vilniaus dar nespėjo pamatyti. Keisčiausia jiems pasirodė, kad pačiame mieste iš didelių kaminų rūksta dūmai. Stebėjosi tuo ir klausė, kokių čia fabrikų dūmai į miestą nukreipti Savanorių prospekte.“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.