Šalia Panevėžio pralietas latvių kraujas

Naujametinė latvių kelionė iš Prahos baigėsi Panevėžio rajono pakelėje.

Kraujas, stiklo duženos, išmėtyti suvenyrai, žaislai ir įvairiausi asmeniniai daiktai. Visa tai po latvių autobuso avarijos nuklojo Panevėžio rajono pakelę, esančią už dešimties kilometrų nuo miesto Rygos link. Autobusas „Setra” čia apsivertė vakar apie 13 valandą. Juo iš Naujųjų metų sutiktuvių namo keliavo 30 žmonių. Keliauninkai vyko iš Čekijos sostinės Prahos. Naujųjų sutiktuves svečioje šalyje latviams organizavo jų šalies turistinė firma „Impro”. Po avarijos 14 sužalotų keleivių prireikė medikų pagalbos, kiti atsipirko didžiuliu išgąsčiu.

„Mano vieta autobuse buvo už vairuotojo. Kai jau džiaugėmės pervažiavę visą Europą, o iki namų tebuvo likę 140 kilometrų, pamačiau, kad pamėlo vairuotojo veidas, nusviro galva. Maždaug 40-metis vairuotojas sukniubo ant vairo, o nevaldomas autobusas išvažiavo į priešingą kelio pusę. Dar kėliausi, kad galėčiau pačiupti vairą, bet nesuspėjau – autobusas vertėsi ant šono. Pažiro langų stiklai, o ant šono nuvirtęs autobusas žemę „arė” gerus 50 metrų”, – įspūdžiais dalijosi autobuso keleivis Jonas Krištapavičius. Vyriškis džiaugėsi atsipirkęs išgąsčiu ir sumušimais, tačiau labai gailėjo žmonos, kuriai kraujais paplūdo ir ištino veidas.

Kitas nelaimę patyrusio autobuso keleivis Girtis Muceniekas tvirtino tapęs vienu laimingųjų, nes sužeidimų nepatyrė. Vyriškis teigė manantis, jog jį išgelbėjo tai, kad sėdėjo autobuso gale. Nuvirtus autobusui jis, kartu ir kiti keleiviai, išlipo pro stoglangius. Vyriškis pasakojo, kad vykstant avarijai vairuotojo porininkas miegojo, tad negalėjo padėti sunegalavusiam kolegai.

Netoliese gyvenantis Vytautas Juška teigė, jog atskubėjęs į nelaimės vietą suskubo padėti žmonėms. Netoliese esančio „Įstros” oro uosto darbuotojai suteikė avariją patyrusiems žmonėms pastogę. Sužeistuosius į ligoninę išvežė greitosios pagalbos medikai. Pirminiais duomenimis, jų sužeidimai nėra mirtini, sutvarstyti žmonės galės grįžti į namus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.