Ukrainoje prasidėjo 40 moterų nužudymu kaltinamo ruso teismas

Ukrainoje prasidėjo jau anksčiau teisto ruso teismas dėl dešimčių jaunų moterų ir merginų išžaginimo bei nužudymo, ketvirtadienį pranešė vienas teismo pareigūnas.
55 metų tris kartus vedęs penkių vaikų tėvas Sergejus Tkač kaltinamas tuo, kad šalies rytuose ir pietuose nužudė apie 40 moterų, teigė regioninė prokuratūra.

S.Tkač įtariamas dėl dar 40 žmogžudysčių, kurios šiuo metu tiriamos, o dar 60 nusikaltimų, kurie buvo įvykdyti Rusijoje, dar nėra ištirti, nurodė prokuratūra.

„Sergejaus Tkač teismas prasidėjo trečiadienį už uždarų durų, kad būtų apsaugotos aukų artimųjų teisės“, – sakė prokuratūros atstovė spaudai Svitlana Čorna.

S.Tkač buvo suimtas 2005 metais Pietų Ukrainoje, kur gyveno. 1982 metais jis atvyko į Ukrainą iš Rusijos Sibiro Kemerovo miesto, kur dirbo milicijai.

Jaunos moterys ir merginos Dnepropetrovsko regione pradėjo dingti 1984 metais, sakė Vidaus reikalų ministerija. S.Tkač tuo metu gyveno Dnepropetrovske.

Teisiamojo advokatas sakė, kad jis pripažino savo kaltę, bet dėl kokių nusikaltimų, nenurodė.

S.Tkač buvo pripažintas pakaltinamu ir dalyvaus teisme, kuris, kaip manoma, truks mažiausiai šešis mėnesius. Jeigu bus pripažintas kaltu, jam grės nelaisvė iki gyvos galvos kalėjimo vienutėje. Mirties bausmė Ukrainoje buvo panaikinta 2000 metais.

1999 metais žudikas maniakas Anatolijus Onoprienka dėl 50 žmonių nužudymo buvo nuteistas mirties bausme, bet ji taip ir nebuvo įvykdyta.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.