Dukrelei – berniuko vardas

Žurnalas „People“ pranešė, kad Milla Jovovich, prieš mėnesį susilaukusi pirmagimės dukrelės Ever Gabo, pirmą kartą parodė pasauliui savo mažylę ir paaiškino neįprastą jos vardą.

M.Jovovich ir jos sužadėtinis prodiuseris Paulas Andersonas rinkdami dukrelei vardą atliko nedidelį lingvistinį triuką. Pora, susilaukusi kūdikio lapkričio 3 dieną, sujungė savo šeimų istorijas tinklalapyje „MillaJ.com“.

„Ever – škotiškas berniuko vardas, – aiškino aktorė. – Paulas turi škotiško kraujo, todėl norėjome, kad vardas atspindėtų jo keltiškas šaknis.“ O Gabo? „Tai mano tėvų vardų junginys, – rašė M.Jovovich. – Pirmos dvi raidės paimtos iš mamos Galinos vardo, o paskutinės dvi – iš tėčio Bogie.“

Pati M.Jovovich turi rusiško kraujo. Ji gimė 1975 metais Kijeve. Millos tėvas yra serbų gydytojas, o motina – rusų aktorė Galina Loginova.

31 metų M.Jovovich ir 42 metų P.Andersonas susipažino 2002 metais filmuojant juostą „Absoliutus blogis“, kurį prodiusavo P.Andersonas. 2003 metų kovą jie paskelbė apie sužadėtuves, bet iki šiol dar nesusituokė. Poros kūdikis pirmuoju vardu dalijasi bent su viena įžymybe – aktore Ever Carradine, kuri yra Roberto Carradine’o dukra.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.