Šalia blondinių vyrai kvailėja

Vyras tampa kvailesnis, kai lieka akis į akį su blondine. Taip sako Paryžiaus Nanteros universiteto (Paris X-Nanterre) socialinės psichologijos dėstytojas Tjeris Mejeris.

Mokslininkas vadovavo tyrimui, kuris atskleidė vyrų elgesio su blondinėmis ypatumus.

Tyrėjai pasirinko gana paprastą ir logišką būdą išsiaiškinti, kaip vyrai reaguoja į blondines. Jie suteikė vyrams galimybę pažiūrėti į nuotraukas, kuriose buvo moterys su skirtingų spalvų plaukais. Po to jiems buvo pateikti intelekto testai.

Specialistų žodžiais, pažiūrėję blondinių fotografijas, vyrai padarė daugiau klaidų ir apskritai buvo labiau išsiblaškę. Jų pasąmonė nukopijavo patrauklios, bet kvailos merginos įvaizdį.

„Mūsų tyrimas rodo, kad žmonės, susidūrę su stereotipais, ima elgtis pagal juos, – sako Tjeris Mejeras. – Taigi blondinės gali priversti vyrą daryti pačius kvailiausius dalykus, nes toks yra socialinis „kvailos blondinės” stereotipas.”

Leidinyje „Journal of Experimental Psychology” profesorius rašo,esą šviesiaplaukės nekaltos, kad vyrų smegeninė jų akivaizdoje nusilpsta.

Kalčiausia čia, matyt, Merilina Monro, 1953 m. vaidinusi kartu su brunete Džeine Rasel ir iškėlusi blondines į padebesius…

Ana Falki, blondinė, sako: „Priimta manyti, kad blondinės kvailos, nors taip nėra. Tačiau su mumis vyrai jaučiasi laisviau, gal dėl to, kad mūsų elgesys mažiau įpareigojantis. Tiesa ir tai, kad vyrams patinka blondinės, tačiau veda jie brunetes. Aš, beje, neištekėjusi.”

Bloga naujiena. Natūralios blondinės nyksta. Prognozuojama, kad po 200 metų jų nebeliks. Genetiniai pokyčiai – brunečių naudai…

„La Stampa”

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Vyrams su žyma .

1 atsiliepimas į "Šalia blondinių vyrai kvailėja"

  1. gretas

    pritariu visu 100 procentu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.