Futbolininkai gruzinams parodė jų vietą

Įspūdingomis rungtynėmis Tbilisio Boriso Paichadzės stadione Lietuvos nacionalinė rinktinė baigė 2008-ųjų Europos čempionato atrankos kovas. Vakar mūsų futbolininkai su didžiuoju futbolu atsisveikino laimėdami prieš gruzinus 2:0.

Rungtynėms teisėjavo Makedonijos teisėjų brigada, aikštės arbitras buvo Aleksandras Stavrevas.

Pirmą kėlinį kur kas atkakliau ir pavojingiau vartus atakavo aikštės šeimininkai.

Lietuviai gynėsi gana kietokai, arbitras mūsiškiams fiksavo daug pražangų. Pirmam kėliniui artėjant į pabaigą varžovų atakos tapo smarkesnės: po baudos smūgio Lietuvos rinktinę išgelbėjo virpstas, o 30-ą minutę po greitos kontratakos Siradzė iššoko vienas prieš vartininką Žydrūną Karčemarską. Lietuvos rinktinės vartų sargas sužaidė fantastiškai.

Sunkiai mūsiškiams sekėsi tvarkytis su septyniolikmečiu Kenia – per jį buvo organizuojama dauguma gruzinų atakų.

Antrą kėlinį aktyviau pradėjo gruzinai, tačiau lietuviai atsilaikė. 52-ą minutę Audriaus Kšanavičius vienas prasiveržė ir iš toli fantastišku smūgiu maždaug iš 20 metrų kaire koja pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus – 1:0. Iškart mūsų ekipos treneriai nusprendė keisti žaidėjus – vietoj veterano Edgaro Jankausko aikštėje pasirodė Andrius Velička. Kiek vėliau vietoj Manto Savėno į aikštę išbėgo Mindaugas Kalonas.

Praleidę įvartį šeimininkai dar labiau atkuto. 64-ą minutę Kenia smūgiavo iš 16 metrų, tačiau kamuolys praskriejo virš vartų. Vos įvarčiu nesibaigė Kankavos pradėta ataka.

88-ą minutę po Kenios perdavimo puikią progą gavo K.Kaladzė. Milano klubo gynėjas smūgiavo krisdamas, bet kamuolys pataikė į virpstą. Pasibaigus pagrindiniam laikui teisėjas pridėjo šešias minutes. 96 minutę M.Kalonas po kontratakos išvedė vieną prieš vartininką A.Veličką. Šis nesmūgiavo, perdavė kamuolį į baudos aikštelę įbėgusiam A.Kšanavičiui. Jo smūgis buvo taiklus – 2:0!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .

2 atsiliepimai į "Futbolininkai gruzinams parodė jų vietą"

1. kazimieras

Aišku, futbolininkai, šaunuoliai, bet žaisti reikia dar geriau,pastoviau. bet kad neturime futbolo aikščių ar sporto aikštynų, tai apie ką galimą šnekėti. Tokios pergalės kaip Nauji metai…

2. kezimierui

Aišku, futbolininkai šaunuoliai, bet žaisti reikia dar geriau,pastoviau. bet, kad neturime futbolo aikščių ar sporto aikštynų, tai apie ką galimą šnekėti. Tokios pergalės kaip Nauji metai…