Logistikos miestas švęs įkurtuves

Rytoj didžiausias Baltijos šalyse logistikos miestas „Baltic Logistic City” atveria savo duris – ką tik buvo pabaigtos pirmojo logistikos centro „Via Baltica Logistic” statybos.

„Baltic Logistic City” – pirmasis Lietuvoje ir didžiausias Baltijos šalyse logistikos miestas, kylantis Kauno rajone, prie magistralės „Via Baltica”. Į 56 tūkst. kv. m. ploto logistikos miestą bus investuota 120 mln. litų, jame planuojama sukurti per 400 darbo vietų. Tikimasi, kad puikiai išvystyta socialine infrastruktūra pasižymėsiantis „Baltic Logistic City” suteiks geriausias strategines pozicijas verslo plėtrai tiek vidutinėms, tiek stambioms Lietuvos ir Baltijos šalių kompanijoms.

Šį mėnesį duris atveria pirmasis logistikos miestelio „Baltic Logistic City” centras – „Via Baltica Logistic”. 25 tūkst. kv. m. ploto logistikos centre įrengti universalūs „A plius” klasės sandėliai, modernios ir visus saugumo reikalavimus atitinkančios administracinės patalpos. Antras „Baltic Logistic City” statybų etapas jau pradėtas ir bus baigtas 2008-aisiais.

Logistikos miesto kūrėjai yra UAB „Via Baltika logistika” – Lietuvos kapitalo įmonė, įkurta 2006 metais ir priklausanti „Ogmios” įmonių grupei, kuri dirba skirtinguose verslo sektoriuose: nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo srityje, statybų ir inžinerinių tinklų bei pastatų priežiūros sektoriuje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.