SAS skrydžiams į Palangą nuomosis lėktuvą su įgula

Visą šių metų gruodžio mėnesį Skandinavijos avialinijų SAS skrydžiai tarp Palangos ir Kopenhagos vyks du kartus per parą, kaip ir numatyta žiemos skrydžių tvarkaraštyje.

Po trijų lėktuvų „Dash 8-400“ incidentų SAS direktorių taryba priėmė sprendimą atsisakyti šių lėktuvų. Dėl šios priežasties vieną dieną skrydžiai į Palangą buvo atšaukti, o šiuo metu paliktas vienas reisas per parą kito tipo lėktuvu.

„Įvertinę dabartinę situaciją bei atsižvelgdami į reiso Kopenhaga-Palanga paklausą, mūsų kompanijos vadovai nusprendė nuomotis lėktuvą su įgula iš Danijos aviakompanijos „Cimber Air“ ir juo tęsti reguliarius skrydžius į Palangos oro uostą gruodžio mėnesį“, – sakė SAS atstovybės Lietuvoje ir Latvijoje vadovė Rūta Jucienė.

Pasak jos, sprendimas dėl kitų metų pirmojo ketvirčio skrydžių bus priimtas vėliau, bet greičiausiai skrydžiai ir toliau bus tokie, kaip numatyta žiemos tvarkaraštyje, tai yra du kartus per parą.

„Nors lėktuvas ir įgula nuomojami, mūsų klientai ir toliau gaus visas paslaugas, kurias prieš skrydį ir jo metu siūlo SAS“, – teigė R. Jucienė.

Lėktuvų su įgula nuoma – viena iš priemonių, kurių imasi SAS keisdama „Dash 8-400“ tipo lėktuvus. Skandinavijos avialinijos taip pat planuoja per pusę metų išsinuomoti papildomų lėktuvų be įgulos. SAS jau ėmėsi veiksmų, kad pakeistų „Dash 8-400“ lėktuvus kitais orlaiviais, o ilgalaikių priemonių įgyvendinimą planuoja pradėti iki 2008 metų antrojo pusmečio.

Preliminariais duomenimis, dėl sprendimo atsisakyti „Dash 8-400“ lėktuvų iki šių metų pabaigos SAS grupė patirs 113-150 mln. litų nuostolių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.