Lapkričio 8-18 d. Romoje vyks tarptautinis kino festivalis „MedFilm Festival 2007”, skirtas Viduržemio ir Europos kino pristatymui.
Festivalio, kurio metu bus pristatyta apie 200 filmų iš 40-ties pasaulio šalių, Lietuvos kinui atstovaus režisieriaus Kristijono Vildžiūno filmas „Aš esi tu”. Filmo pristatymas vyks lapkričio 9 d. 22.30 Cinema Savoy (Roma).
Tai antras ilgametražis vaidybinis režisieriaus Kristijono Vildžiūno filmas, kurio žanrą galima būtų apibūdinti kaip šiuolaikinę pasaką ar sakmę. Jo herojus – vienišas architektas. Nusivylęs gyvenimu, kasdienybės rutina, architektas nusprendžia pastatyti namelį medyje ir apsigyventi miške. Filmo moto: „Laimė neprarasta, kol svajonė apie ją dar gyva”. „Aš esi tu” – tai kelionė į save, o šioje kelionėje fantazija susipina su realybe, džiaugsmas susilieja su liūdesiu.
Filmo pristatymą remia LR kultūros ministerija, koordinuoja LR ambasada Italijoje ir Lietuvos institutas.