Į „Metų automobilio 2008“ karūną – net 27 pretendentai

Lietuvoje trečiadienį prasidėjo geriausio 2008 metų automobilio rinkimai. Jie vyksta jau vienuoliktąjį kartą.

Šio konkurso rengėjas – Lietuvos žurnalistų autoklubas ir konkursą pristatanti draudimo paslaugų bendrovė „Lietuvos draudimas“ kviečia visus aktyviai dalyvauti „Tautos automobilio“ rinkimuose.

Į geriausiojo 2008-ųjų metų automobilio titulą pretenduoja 27 automobiliai.

Kaip trečiadienį surengtoje spaudos konferencijose sakė Žurnalistų autoklubo prezidentas Mindaugas Grinius, tai – skirtingų šalių, skirtingų klasių ir skirtingų kainų automobiliai. Kiekviena konkursui pateikta mašina jau gruodžio 5 dieną gali tapti „Metų automobiliu 2008“.

Į nugalėtojo titulą, tarp kitų, pretenduoja „BMW 118“, „Dodge Nitro“, „Ford Mondeo“, „Lada Kalina“, „Mazda CX-7“, „Renault Laguna“, „Nisan X-Trail“, „Škoda Fabia“, „Toyota Auris“, „Wolkswagen Tiguan“.

Kaip ir ankstesniais metais visi 27 automobiliai bus bandomi vienodomis sąlygomis. Visi jie važiuos specialisto parinkta vieta ir ta pačia trasa, visi automobiliai bus „apauti“ vienodomis „Continental“ padangomis, į jų bakus bus pilami vienodi „Lukoil “ degalai.

Gruodžio 5 dieną įvyksiančio konkurso finalinio vakaro metu bus paskelbtas ne tik „Metų automobilis 2008“, bet ir „Tautos automobilis 2008″,“Metų visureigis 2008“. Be to, bus išrinkti saugiausias, ekonomiškiausias, sportiškiausias, elegantiškiausias, moteriškiausias ir kitokie automobiliai.

Baigiamojo vakaro metu žurnalistų komisija tradiciškai išrinks sportininką, labiausiai garsinusį Lietuvą tarptautinėse automobilių lenktynėse. Šiam nominantui bus įteiktas „Metų vairo“ prizas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.