Per Vėlines sostinėje keisis automobilių ir viešojo transporto eismas link miesto kapinių

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad lapkričio 1–4 dienomis nuo 7 iki 20 val. keisis automobilių eismo į miesto kapines tvarka. Savivaldybė taip pat atkreipia vilniečių dėmesį, kad artėjant Vėlinėms ir Vėlinių dieną į kapines bus patogiau nuvykti viešuoju transportu, nes kursuos daugiau maršrutinių autobusų.

Transporto eismas į Rokantiškių kapines iš Stepono Batoro gatvės bus nukreiptas per Naująją Vilnią A. Kojelavičiaus, Šiaurės, Uosių, Kalno ir Rokantiškių gatvėmis. Automobilius bus galima statyti aikštelėse ir kelkraščiuose tose vietose, kur nekliudo eismui ir nėra automobilių statymą draudžiančių kelio ženklų.

Savo transportu vykstantys į Karveliškių kapines per Pilaitės rajoną prie kapinių galės privažiuoti ne pagrindiniu, o aplinkiniu keliu, esančiu už 1 kilometro nuo pagrindinio įvažiavimo, važiuojant link Sudervės. Vengiant automobilių spūsties, važiuojantiems į Karveliškių kapines rekomenduojama automobilius palikti stovėjimo aikštelėje Žvėryne ir kelionę iki kapinių tęsti viešuoju transportu (63 maršruto autobusu „Žvėrynas–Vydūno g.–Karveliškės“ ir greituoju 63 maršruto autobusu „Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės“).

Minėtu laikotarpiu taip pat bus draudžiamas eismas Ąžuolyno gatve ties Saltoniškių kapinėmis. Vykstantys į šias kapines iš Laisvės prospekto galės važiuoti iki automobilių stovėjimo vietų Viršuliškių gatvėje, o iš Ozo gatvės – iki automobilių stovėjimo aikštelių Ąžuolyno gatvėje.

Artėjant Vėlinėms link Rokantiškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių važiuos daugiau maršrutinių autobusų – daugiausia jų važiuos spalio 28–29 ir lapkričio 1 dienomis.

Minėtomis dienomis į Rokantiškių kapines keleivius veš 13 papildomų 37 maršruto „Kalvarijų g.–Olandų g.–Rokantiškės“ autobusų, o į Karveliškių kapines – 12 papildomų 63 maršruto „Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės“ autobusų.

Į Kairėnų kapines važiuos 38A maršruto „Antakalnis–Nemenčinės pl.–Kairėnų g.–Plytinės g.“ autobusai. Švenčių dienomis 38 maršruto „Žirmūnai–Antakalnis–Dvarčionys–Šilėnai“ autobusai važiuos įprasta darbo dienų trasa.

Siekiant, kad ties Sudervės kapinėmis būtų mažesnės transporto spūstys, lapkričio 1 dieną 7 maršruto „Lazdynai–Viršuliškės–Šiaurės miestelis“ autobusai nuo Viršuliškių stotelės važiuos Laisvės prospektu, Buivydiškių, Ozo gatvėmis.

Lapkričio 1 dieną taip pat kursuos daugiau 2, 7, 16 ir 19 maršrutų troleibusų, todėl gyventojams bus patogiau persėsti į autobusus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.