Kaitins siautulingi Helovino ritmai

Sostinės klubas „Galaxy” spalio 31-ąją kviečia švęsti Helovino į pašėlusį karnavalą „Grand Halloween Carnival”.

Jau keletą metų spalio 31-ąją minimos senovės keltų šventės pavadinimas atsiranda ir Lietuvos naktinių klubų afišose. Apsivilkti raganos kostiumą, namuose ant palangės pastatyti išskaptuotą moliūgą su uždegta žvake – šias Helovino tradicijas lietuviai ne ką mažiau pamėgo kaip ir išradingai paminėti įsimylėjėlių – Šv. Valentino – dieną.

Šiemet Vilniuje ir Trakuose nugriaudėjusių festivalių „Pure Future” rengėjai vėlų spalio 31-osios vakarą, 22 valandą, siūlo pasinerti į Helovino linksmybes naktiniame klube „Galaxy”.

Dovanos paties puošniausiems

Dvasių baidymo šventės dalyvių nuotaiką kels Lietuvos publikai gerai pažįstamas „Omidas 16B” iš Didžiosios Britanijos ir žaibiškai išpopuliarėjęs kanadietis Luke’as Fairas. Gausybė šokių muzikos mėgėjų prestižiniuose pasaulio klubuose susirenka pasiklausyti dabar klubų vadybininkų itin medžiojamo L.Fairo, nes per jo pasirodymus galima išgirsti nuo groovy house iki techno, funky, progressive bei electro muzikos skambesių kokteilio.

Iki paryčių truksiančiame vakarėlyje užsienio svečių pasirodymus „šildys” Lietuvos didžėjų bei prodiuserių kolektyvo „MixTeam” nariai Dj Sun ir Lynnie. Kviestiniams svečiams bus pristatyta DVD plokštelė su Trakų pilyje vykusio festivalio „Pure Future” fragmentais. Netrukus parduotuves pasieks diskas – Lietuvos klubinės kultūros istorijoje pirmoji šokių muzikos plokštelė, išleista DVD formatu.

Renginio organizatoriai kviečia lankytojus susikurti individualų Helovino įvaizdį ir pasipuošus atvykti švęsti. Originaliausi šokių muzikos mėgėjai bus apdovanoti kompaktinėmis plokštelėmis „Pure Future Trakai” (auksinis CD) ir „Love”.

Teatralizuota šventė

Helovino nuotaiką padės kurti ir įspūdingas teatralizuotas spektaklis, kuriame aktoriai siautės su benzininiais pjūklais. Unikalaus renginio įspūdį sustiprins specialiai šiam vakarui atgabentos lazerinės projekcijos, ugnimi spjaudys siaubūnais virtę fakyrai, kibirkščiuos ir džergš pjaustomas metalas, tačiau šiurpoką nuotaiką sušvelnins šokėjos.

Rengėjai žada, jog klubo „Galaxy” salėje bus sumontuotos keturios sniego mašinos, kurios trumpam lankytojams padės pasijusti tarytum baltame lauke.

Karnavalas „Grand Halloween Carnival” jau minimas ir viename populiariausių britų muzikos žurnalų „Dj Mag”, nes spalio 31-oji – pirmoji naujausio „Omido 16B” albumo pristatymo turo diena Lietuvoje.

L.Fairas į Lietuvą irgi atvyksta pristatyti savo šviežiausio albumo „Balance O11”. Jau prieš keletą metų lietuvių pamėgti „Deep Dish” ir britas Danny Howellsas L.Fairą išrinko „ateities žvaigžde” žurnalo „Dj Mag” topų šimtuke.

Garsus visame pasaulyje

Gimęs ir užaugęs Kanadoje L.Fairas su didžėjų judėjimu susipažino legendiniame Toronto klube „Industry Nightclub”. Milžinišką įtaką L.Fairo pasaulinei šlovei padarė jo didžėjaus ir prodiuserio darbai įrašų studijoje. 2000-aisiais L.Fairas įrašė savo paauglystės dienų stabų – airių grupės „U2” – kūrinio „Silver&Gold” remiksą. Šis įrašas sulaukė pasaulio klubų žvaigždžių Johno Digweedo, Peto Tongo, Danny Tenaglios bei daugelio kitų gerų atsiliepimų.

O kelissyk Lietuvos publiką šokdinęs planetos klubinės muzikos autoritetas Sasha kanadietį yra pakvietęs groti į savo albumo „Involver” pristatymus Amerikoje. Šiandien L.Fairo kūrinius groja viso pasaulio didžėjai: nuo Sashos iki Dave Morales ar „The Plump Dj’s”.

Pirmąsyk Lietuvoje apsilankęs L.Fairas prisipažino, kad, be didžėjavimo, labiausiai domisi sportu. Ne tik kaip žaidėjas, bet ir kaip žiūrovas. Ypač kanadietis mėgsta krepšinį, tuomet jis negailėjo gerų žodžių šiuo metu už Atlanto žaidžiančiam „Cleveland Cavallers” komandos vidurio puolėjui Žydrūnui Ilgauskui.

Kels nuotaiką

Kad būtų išlaikyta Helovino nakties dvasia, žiūrovai į šį grandiozinį karnavalą kviečiami ateiti su kaukėmis ir karnavaliniais kostiumais. Arba bent jau pasistengti, kad aprangoje būtų Helovino nakčiai būdingų atributų. Mokslininkai tvirtina, jog šventiškai pasipuošęs žmogus pailsi dvigubai geriau nei tas, kuris ateina kasdieniais rūbais. Helovinas turi daug galimybių pakelti jūsų nuotaiką iki maksimumo.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.