Minimos 15-osios Lietuvos Konstitucijos priėmimo metinės

Lietuvoje minimos 15-osios Konstitucijos priėmimo metinės.
Ta proga trečiadienį Seime parlamentarai kartu su Nepriklausomybės akto signatarais diskutuos tema „Mes ir Konstitucija”.

Ketvirtadienį Konstitucijos 15-os metų sukaktis bus paminėta Seimo plenariniame posėdyje, kuriame kalbą sakys Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas ir Mykolo Romerio universiteto dekanas, darbo grupės, parengusios Konstituciją, narys Juozas Žilys.

Vėliau Vilniaus universiteto Teisės fakultete vyks fakulteto organizuojama konferencija-diskusija, Seimo Konstitucijos salėje respublikinio moksleivių fotografijos darbų konkurso dalyviai susitiks su parlamento Konstitucijos komisijos bei Jaunimo ir sporto reikalų komisijos nariais.

Ketvirtadienį popiet Seimo parodų galerijoje svečius pasitiks respublikinė moksleivių fotografijos darbų paroda „Čia mano Lietuva”.

Renginio dalyvius ir svečius pasveikins Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Česlovas Juršėnas, atstovai iš Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centro.

Vakarop Konstitucijos dienos minėjimas vyks ir Vilniaus rotušėje.

Dabartinė Lietuvos Konstitucija visuotiniame referendume buvo priimta 1992 metų spalio 25 dieną. Lapkričio 6-ąją dabartinėje Seimo Konstitucijos salėje priimtasis dokumentas buvo oficialiai pasirašytas.

Parlamentarai po svarstymo yra pritarę siūlymui dabartinės Lietuvos Konstitucijos priėmimo dieną – spalio 25-ąją, kuri dabar yra atmintina diena, paskelbti poilsio diena.

Ši Darbo kodekso pataisa, jei jai būtų galutinai pritarta, įsigaliotų nuo 2008 metų sausio 1 dienos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.