„Baltic New Music Chart“ 2007 – 2008 metų naujasis sezonas yra paruošęs daug naujienų

Jau ketvirtus metus gyvuojantis Baltijos šalių projektas „Baltic New Music Chart“, skirtas jaunoms, gyvai grojančioms bei gyvu atlikimu gyvenančioms muzikinėms grupėms, tradiciškai 2007 – 2008 m. sezone pristato po 10 grupių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Šį sezoną savo dainas „Baltic New Music Chart“ pristato šios lietuvių grupės: „Alien Run Amuck“, „Flamingo“, „SheeZzanova“, „Weekends“, Živilė, „WOZU“, „Ashtrey“, „Zimbabwe“, „The Fly“, „Onsa“.
Skaičiuojant grupes dalyves nuo 2004 m., šiandien „Baltic New Music Chart“ savo lagamine jau turi 100 grupių su jų atliekamų dainų audio ir video įrašais.

Pasak „Baltic New Music Chart“ atstovo Lietuvoje – reklamos ir pramogų bendrovės „Idėjų spaustuvė“ direktorės Živilės Šimkienės, – „Džiaugiamės, kad kasmet „Baltic New Music Chart“ sulaukia vis daugiau palaikymo ir gerbėjų, juk tai vienintelis tokio pobūdžio projektas, skirtas jaunų, guvu muzikiniu atlikimu, gyvenančių Lietuvos atlikėjų populiarinimui ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos valstybėse. Juk mes turime daug gabių muzikantų, kurie tiesiog daug dirba, tobulindami savo atlikimo techniką, o jų beveik niekas nežino net Lietuvoje. Šiandien mes turime pavyzdį lietuvių grupės „Sportas“, kuri savo populiarumą ir pripažinimą pelnė ne savoj šaly, o Latvijoje, kur nuolat kviečiama koncertuoti, o jų daina „Ūdra“, klausytojų pageidavimu, sukasi latvių radijo stotyse.“

Augantis projekto populiarumas skatina grupes, ketinančias dalyvauti šiame projekte, atsakingai rengtis dainos pristatymui „Baltic New Music chart“, nes jų pateikta daina patenka į radijo stotis ir televiziją tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, tiek Estijoje. Latvijoje ir Estijoje veikia ir internetiniai tinklapiai, kuriuose galima išgirsti grupių dainas bei sužinoti naujienas apie jas, Lietuvoje taip pat jau yra rengiamas „Baltic New Music Chart“ tinklapis.

Naujojo sezono pagrindinė naujiena – keičiasi balsavimo sistema. Šį sezoną klausytojai bei žiūrovai už jiems patinkančią grupę galės balsuoti iki pat finalo – gegužės mėn., nes iškrentančių ir ateinančių grupių nebus, visos 30 grupių visą laiką suksis „Baltic New Music Chart“, o nuo klausytojų ir žiūrovų balsų priklausys kuri grupė kurią savaitę kurioje vietoje įsitvirtins ir taps sezono laimėtoja.

Kita džiugi naujiena – šį sezoną TV1 kanale startuoja atskira „Baltic New Music Chart“ laida, skirta tik šiam projektui. Ją žiūrovai galės išvysti kiekvieną sekmadienį vėlai vakare, po naktinio filmo. Nauja laida jau yra parengusi daug naujų rubrikų, kuriose žiūrovai galės išvysti ne tik visų naujų grupių dainų vaizdo versijas, bet ir sužinoti kas vyksta tiek Lietuvos, tiek kitų Baltijos valstybių „Baltic New Music Chart“ muzikiniame pasaulyje.
Rubrikoje VIEŠA ŽINIA žiūrovams bus pristatomas „Baltic New Music Chart“ grupių bei atlikėjų viešas gyvenimas – festivaliai, koncertai, nauji grupių klipai, CD, DVD… Čia taip pat bus kalbama ir apie apdovanojimus, kuriuos gavo grupės, dalyvaudamos festivaliuose bei konkursuose. „Baltic New Music Chart“ kūrybinė grupė vienintelė jau yra užfiksavusi lietuvių grupių „Flamingo“ ir „SheeZzanova“ apdovanojimus, kuriuos šie laimėjo vasarą Jurmaloje vykusiame roko muzikos festivalyje – konkurse „Tu esi pastebėtas“ („Tu Esi Pamanits“). Apdovanojimus grupėms festivalio organizatoriai atvežė į Lietuvą, o laidos kūrybinė grupė vienintelė fiksavo apdovanojimų akimirkas.
Rubrikoje BNMC SAVAITĖS BALSAI bus pristatomi savaitės balsavimo rezultatai, žiūrovams parengta rubrika – žaidimas GUDRI GALVA, kurio laimėtojas bus skelbiamas savaitės Gudruliu, rubrikoje LAGAMINAS apžvelgsime BNMC praėjusių sezonų grupių gyvenimą dabar. Laidoje bus ir SPECIALISTO KALBA – čia muzikinį grupės stilių ir jos perspektyvas komentuos žinomi muzikologai bei šou verslo atstovai.

Na, ir dar ne mažiau svarbi naujiena – kiekvieną pirmadienį nuo 18.30 val. „Baltic New Music Chart“ geriausias dainas ir naujienas išgirsti galima radijo stoties „OPUS 3“ bangomis. Radijo laidą „Baltic New Music Chart“ ves radijo laidų didžėjus Marius Andrijauskas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , , , , .

3 atsiliepimai į "„Baltic New Music Chart“ 2007 – 2008 metų naujasis sezonas yra paruošęs daug naujienų"

  1. Andrejus

    Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe Zimbabwe

  2. nu

    vpizdu ta zimbabve

  3. ASSSSSSSSAAAAAASSSSS

    THE LUCKY GANG IS THE BEST 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.