Čempionatas gali aplenkti uostamiestį

Klaipėda atsilieka nuo kitų šalies miestų, besiruošiančių priimti 2011 metų Europos krepšinio čempionato pogrupių varžybų dalyvius.

Šiauliai sporto kompleksą jau pastatė, Panevėžys yra pradėjęs arenos statybos darbus, Kauno arena projektuojama. Uostamiestis dar tik yra pasirengęs skelbti projektavimo konkursą.

Kai Kaune virė aistros dėl naujos arenos statybos, buvo užsiminta, kad Vilnius varžyboms gali skirti dvi sales. Europos čempionatui užtenka penkių šiuolaikiškų sporto arenų.

Vakar meras Rimantas Taraškevičius dalyvavo sostinėje vykusiame pasitarime dėl universalios sporto arenos statybos.

Susitikime dalyvavo Sporto ir kūno kultūros bei Olimpinio komiteto atstovai ir merai iš tų miestų, kuriuose planuojamos 2011-ųjų Europos krepšinio čempionato pogrupių varžybos.

„Šiemet prasidės uostamiesčio arenos projektavimo darbai, kitąmet – statyba“, – tikino R.Taraškevičius.

Nors arenos statyba dar nepradėta, mero manymu, Klaipėda yra geriau pasirengusi Europos čempionatui, nes uostamiestyje ir Palangoje pakanka viešbučių priimti sportininkus ir svečius.

„Viešbučių trūksta Panevėžiui ir Šiauliams“, – sakė meras.

Anot jo, Klaipėda turėjo kitų prioritetų: tvarkė sporto aikštynus, sales, restauravo koncertų salę. Todėl šiek tiek atsilieka nuo kitų miestų sporto arenos statyba.

Tačiau miesto vadovas nusitekęs optimistiškai: „Ne šimto metrų distanciją bėgame – laiko statyboms užteks“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.