Į „Ekrano” vartus mušė varžovai ir savi

Baltijos futbolo lygos pusfinalio pirmosiose rungtynės tarp šio turnyro praėjusių metų finalininkų – Panevėžio „Ekrano” ir Liepojos „Metalurgs” klubų vyko į vienus vartus. Užvakar panevėžiečiai svečiuose pralaimėjo 1:6 (0:4).

Benjamino Zelkevičiaus treniruojamos Latvijos pirmenybių lyderės

Liepojos „Metalurgs” ekipos gretose iki 58 minutės rungtyniavo Tomas Tamošauskas. Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Egidijus Varnas (69 min.). Du įvarčius nugalėtojams pelnė Girtas Karlsonas (33 ir 86 min.), po vieną – Genadijus Solonicinas (4 min.), Denisas Ivanovas (31 min.) ir Vladimiras Kamešas (90 min.). Vieną įvartį į savo vartus įmušė „Ekrano” žaidėjas Sergejus Pogrebanas (44 min.). Triuškinamo rezultato rungtynių statistika nerodo. Neoficialiais duomenimis, „Ekrano” futbolininkai į priešininkų vartus smūgiavo 17 kartų, „Metalurgs” – 19 kartų. „Ekranas” kampinį kėlė 5 kartus, varžovai – 2. Nuošalėje abiejų futbolo klubų žaidėjai atsidūrė po du kartus. Geltonąją kortelę šiose rungtynėse „užsidirbo” „Metalurgs legionierius T.Tamošauskas.

Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje „Ekraną” treniruojantis Leonardo da Silva Iparraguirre taip aiškino Panevėžio klubo sutriuškinimą: „Šiandien žaidėme su stipria, techniška, greita komanda. Ypač gerai rungtyniavo varžovų saugai, jie kūrė žaidimą aikštės viduryje. Mūsų futbolininkai darė per daug klaidų, žaidimas pirmą kėlinį nebuvo komandinis. Ir varžovai tuo pasinaudojo.

Rungtynių pradžioje turėjome tris realias progas išlyginti rezultatą. Nepavykus to padaryti, šeimininkai vėl demonstravo puikų futbolą.

Antrajame kėlinyje keitėme žaidėjų pozicijas. Dvidešimt minučių visiškai kontroliavome žaidimą, galėjome įmušti du tris įvarčius. Siekiantiesiems pergalės negalima neišnaudoti tiek daug progų.

Pabaigoje varžovai vėl žaidė greitai, techniškai ir tiksliau už mus. Rengiamės atsakomajam susitikimui. Kalbėsiu su žaidėjais, darysime išvadas.”

Atsakomosios rungtynės Panevėžyje bus žaidžiamos rugsėjo 26 dieną. Rugsėjo 26-ąją Ventspilyje atsakomąjį susitikimą žais ir vietos „Ventspils” bei Kauno FBK „Kaunas” klubai. Pirmosios rungtynės Kaune baigėsi nulinėmis lygiosiomis.