LNK televiziją paliko 4 tarptautinius apdovanojimus pelnęs P. Virbickas

Naująjį sezoną LNK televiziją paliko savireklamos prodiuseris Paulius Virbickas, dirbęs televizijoje pastaruosius penkerius metus. P. Virbickas LNK televizijoje buvo atsakingas ne tik už savireklamą, bet ir kuravo filmų rodymą bei vedė TV1 laidą „Kino pavasaris“. Jis yra daugiausiai tarptautinių televizijos apdovanojimų pelnęs prodiuseris Lietuvoje.

Praėjusiais metais P. Virbickas buvo televizijos žiuri komisijos pirmininkas tarptautiniame reklamos festivalyje „Golden Drum“ Slovėnijoje. Jo darbai dvejus metus iš eilės laimėjo „Auksinę Nikę“ – pagrindinį šio festivalio trofėjų. P. Virbicko LNK televizijai sukurti vaizdo klipai taip pat yra du kartus apdovanoti sidabru tarptautiniame savireklamos festivalyje „Promax“ Niujorke.

P. Virbickas pastaruosius metus dirbo LNK televizijoje su didžiausiais savireklamos projektais pagal atskirą kontraktą. Jis taip pat vadovauja reklamos, leidybos ir interneto paslaugų įmonei „Media Incognito“, kuriai priklauso gerai žinomas knygų leidybinis ženklas „Obuolys“, taip pat didžiausia Lietuvoje knygų ir DVD parduotuvė internete Level.lt.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.