Rudeninis žaibas degino pastatus

Žaibai, antradienio vakarą lydėję lietų, sukėlė keturis gaisrus.
Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, vienas pranešimas apie žaibo iškrovos sukeltą gaisrą gautas iš Tauragės rajono Aukštupių kaimo.

Kai ugniagesiai atskubėjo į gaisro vietą, dviejų aukštų namas su mansarda jau buvo apimtas liepsnos, tačiau per gaisrą nudegė tik pastato stogas. Ugniagesiams pavyko nuo ugnies apsaugoti ir du šalia stovinčius pastatus.

Kitas pranešimas gautas iš Raseinių rajono Kalnujų kaimo, kur nudegė tvarto ir daržinės stogas, apdegė tvarto perdengimas ir ant jo sukrautas šienas.

Dar vieną ūkinį pastatą žaibas uždegė Šakių rajono Duobiškių kaime. Ugnis nuniokojo grupei savininkų priklausantį mūrinį pastatą: nudegė jo stogas, medinė perdanga, sudegė keliolika tonų šieno.

Nuo žaibo iškrovos trečiadienio vakarą užsiliepsnojo ir Panevėžio rajono Medikonių kaimo gyventojos ūkinis pastatas. Pasak ugniagesių, nudegė molinio pastato medinės stogo konstrukcijos bei viduje buvusios kelios tonos šiaudų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Rudeninis žaibas degino pastatus"

  1. tauragiskis

    o taurages raj. norkaiciu km. isvartyti medziai, sudauzytos masinos, sulauzytas kombainas, nukeltas stogas, ir tai tik tiek, kiek as zinau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.