„Bjaurusis ančiukas“ baigiasi… Prasideda „Rožių karas”!

TV3 žiūrovų pamėgtas vienas žiūrimiausių serialų televizijos istorijoje „Bjaurusis ančiukas” artėja finišo link. Netrukus serialo gerbėjai sužinos atsakymus į visus rūpimus klausimus: ar Katia atleis Andrejui? Ar jis jai pasipirš? O jei taip – ar ji sutiks?
Išsprendę visus galvosūkius TV3 žiūrovai įsitrauks į naują gyvenimiškų aistrų, paklydimų ir romantiškos meilės sūkurį.
„Su didžiausiu malonumu serialų gurmanams jau spalį pristatysime naujausią „Bjauriojo ančiuko” kūrėjų darbą – serialą „Rožių karas”. Kolumbijoje šis serialas sukėlė tikrą susižavėjimo audrą, ne mažiau populiaresnis jis buvo net aštuoniolikoje šalių, tarp jų – Bulgarijoje, Kosta Rikoje, Čilėje, Ispanijoje, Ekvadore, Izraelyje, Kinijoje, JAV ir savo sėkme nenusileido populiariajai pelenės istorijai „Yo soy Betty, la fea” (pagal kurią ir buvo sukurtas „Bjaurusis ančiukas”). Naujasis serialas „Rožių karas” („Tatjanin den”) taip pat kaip ir „Bjaurusis ančiukas” yra adaptuotas Rusijoje ir šioje šalyje kasdien prie ekranų sutraukia milijonus gerbėjų”, – pasakoja TV3 programų direktorius Liutauras Elkimavičius.
Vaidmenis naujajame TV3 seriale sukūrė nemažai Lietuvos kino ir televizijos žiūrovams pažįstamų žvaigždžių. Pagrindinį – Tatjanos – vaidmenį atlieka populiarios „Tango TV” rodomos dramos „Gimusi tapti žvaigžde” aktorė Ana Snatkina, seriale taip pat vaidina „Primadonos” žvaigždė Natalija Rudova, legendinio filmo „Susitikimo vietos pakeisti negalima” aktorė Natalija Danilova, seriale „Mano puikioji auklė” sužibėjusi Natalija Lukeičeva ir kitos žvaigždės.
„Rožių karas” – tai istorija apie dviejų moterų aistringą meilę tam pačiam vyrui. Naivi tamsiaplaukė mergina iš provincijos Tatjana Razbežkina (akt. Ana Snatkina) persikelia mokytis ir gyventi į sostinę. Čia ji susipažįsta su kita serialo heroje – šviesiaplauke Tatjana Barinova (akt. Natalija Rudova), kuri, priešingai nei atvykusi į sotinę naujokė, yra turtingo tėvo dukra, nenorinti mokytis, o tik šėlti naktiniuose klubuose. Naujos draugės neslepia viena nuo kitos širdies paslapčių. T. Razbežkina su didžiausiu džiaugsmu draugei pasakoja apie susitikimą su Sergejumi Nikiporovu (akt. Kirilas Safonovas), kurį sutinka ieškodama darbo. T. Barinova taip pat papasakoja apie ją vienam vakarėly sužavėjusį vyriškį. Gana greitai vienai iš merginų pasidaro aišku, kad kalba jos abi apie tą patį žmogų – Sergejų. O sužinojęs, kad juo susižavėjo dvi draugės, moterų dėmesiu besimėgaujantis vyras nusprendžia žaisti dvigubą žaidimą…

Nauja meilės istorija seriale „Rožių karas” jau spalį tik per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , .

6 atsiliepimai į "„Bjaurusis ančiukas“ baigiasi… Prasideda „Rožių karas”!"

 1. Naira

  fui serjalas neidomus visai

 2. Roze

  http://www.rasa.eforum.lt roziu karo tinklalapis reginkite 😀

 3. daiva

  tikrai geras serialas,kodel jis nekartojamas is ryto.

 4. Diana

  kas gali pasakyti kokia pirma antra trecia ir ketvirta foto per zaidima? 😀

 5. Diana

  kas gali atsakyti?

 6. Diana

  alio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.