„Neptūnas” nugalėjo Čekijos vicečempionę

Tęsdami pasiruošimą naujam sezonui Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes.

Neptūniečiai savo arenoje pirmadienį susitiko su uostamiestyje stovyklaujančia Čekijos vicečempione „BK Prostejov” komanda.

Pergalę per šį draugišką susitikimą rezultatu 102:80 (20:15, 30:22, 32:22, 20:21) iškovojo klaipėdiečiai.

Mūsų miesto krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios niekam neleido suabejoti dėl savo sėkmės. Jie kiekviename kėlinyje vis didino savo persvarą – po trisdešimties minučių kovos „Neptūnas” buvo priekyje 23 taškų skirtumu. Tad paskutiniame kėlinyje komandoms beliko atlikti formalumus.

„Neptūnui” per rungtynes su Čekijos klubu po 16 taškų pelnė Vaidotas Pridotkas, Paulius Počiuipa ir Deividas Gailius (tritaškiai 3/4). Remigijus Trakimas įmetė 12 taškų, Sergejus Karmazinskis – 11, Giedrius Jankauskas – 10, Marius Runkauskas – 9, o Mindaugas Mockus – 8 taškus.

Klaipėdiečių gretose dar nežaidė Vitalijus Stanevičius. Po operacijos jis jau treniruojasi su komanda.

„Neptūno” krepšininkai pasiruošimo periode jau sužaidė ketverias rungtynes, iš kurių dvejas laimėjo.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .