Teatro vadovei „leista“ pasveikti

Vakar uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius su kultūros ministru Jonu Juču, kaip ir buvo žadėta, aptarė įtemptą situaciją Klaipėdos muzikiniame teatre.

R. Taraškevičius informavo ministrą, jog praėjusią savaitę pas jį lankėsi Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atstovų grupė, kuri įteikė kreipimąsi dėl susidariusios sudėtingos situacijos teatre. Susitikimo metu buvo pažymėta, jog didžioji atsakomybės dalis dėl to tenka būtent teatro vadovei.

„Žinoma, kad situacija šiame teatre nėra normali, kadangi dalis teatro kolektyvo konfliktuoja su teatro vadove Audrone Žigaityte-Nekrošiene. Siekiant užtikrinti kūrybinį teatro darbą, būtina šį klausimą kuo greičiau bendromis pastangomis išspręsti“, – po susitikimo sakė R. Taraškevičius.

Šio susitikimo metu jokie nutarimai nebuvo priimti, kadangi A. Žigaitytė-Nekrošienė šiuo metu serga. Kultūros ministras ir Klaipėdos meras sutarė sugrįžti prie šio klausimo iškart po to, kai teatro vadovė grįš į darbą.

Anot kultūros ministro patarėjo Mindaugo Šivicko, greičiausiai kultūros ministras atvyks į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą ir bandys išsiaiškinti situaciją drauge su kolektyvu, teatro vadove bei Savivaldybės administracijos atstovais.

Vakarykščiame susitikime ministras su meru, be kita ko, aptarė bendrą valstybinių teatrų situacija uostamiestyje. Kalbėta ir apie Klaipėdos dramos teatro rekonstrukcijos eigą, ir apie naujo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pastato statybų galimybę.

Pasak M. Šivicko, pokalbininkai vienareikšmiškai sutiko, kad uostamiestyje reikia statyti naują teatrą, tačiau konkreti statybų pradžios data nebuvo numatyta. „Aišku, kad kitais metais pradėti tokio masto statybas Klaipėdoje nėra galimybių“, – sakė ministro patarėjas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.