Miške pasiklydusi klaipėdietė sveiksta

Bendros policininkų ir karių pajėgos rado Šilutės rajono miške pasiklydusią grybautoją. Išsekusi moteris perduota medikams.

Klaipėdietę kariškiai užvakar rado apie 19 val. maždaug už 1,1 km nuo tos vietos, kur ji išsiskyrė su artimaisiais. Ją radę kariškiai nedelsdami perdavė medikams. Vakar ji vis dar buvo Šilutės ligoninėje. Anot darbuotojų, pacientė sveiksta ir atgauna jėgas.

„Vakarų ekspresas” rašė, kad rugpjūčio 26-ąją į Šilutės rajono policiją kreipęsis 44 metų klaipėdietis pranešė, kad miške pasiklydo jo senyvo amžiaus uošvė.

Ankstų sekmadienio rytą iš Klaipėdos į Šilutės rajone, Saugų kaime, esantį mišką grybauti buvo atvykusi 72 metų moteris su vyru ir žentu.

Grybautojai išsivaikščiojo į skirtingas puses, susitarę prie automobilio susitikti vidurdienį, tačiau nei tada, nei vėliau moteris nepasirodė. Ieškoti ėmę vyrai jos nerado.

Klaipėdietė nepasirodė ir namuose, todėl ir buvo kreiptasi į policiją pagalbos. Iki antros valandos nakties policininkai ir vietos girininkas miške vykdė paiešką, tačiau ji buvo nesėkminga.

Kitą dieną Šilutės policininkai pagalbos kreipėsi į Valstybės sienos apsaugos tarnybą (VSAT) ir Tauragės karius. Po pietų kartu su Šilutės policininkais moters ieškojo ir VSAT Aviacijos rinktinės sraigtasparnis, kuris atskrido iš Trakų rajono Paluknės miestelio, ir Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Kęstučio motorizuoto pėstininkų bataliono kariai.

Pavakarę moteris buvo rasta.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.