Naujajame TV3 sezone žavės dar nematytos laidos ir nauji veidai

Jau šiandien startuoja naujasis TV3 televizijos sezonas, kuriame žiūrovai galės mėgautis net septyniomis naujutėlaitėmis ir daugybe pamėgtų ir mylimų laidų. Penkioliktasis sezonas ir lygiai tiek pat naujų veidų, intriguojančiose, įdomiose ir Lietuvoje iki šiol nematytuose projektuose – tai ir dar daugiau žada TV3.

Nesitraukti nuo televizoriaus ekrano TV3 ragins visą savaitę – kasdien žiūrovai pamatys po vieną ar net kelias naujienas.

Pirmadieniais TV3 eteryje net dvi naujienos: gyvenimo būdo ir žvaigždžių paslapčių medžiojimo žurnalas „Paparacai.lt“ ir itin ekstremali išbandymų laida „Po velnių!“.

Šįvakar, 19.10 val. pirmojoje „Paparacai.lt“ laidoje, kurioje nuo šiol visas garsenybes akyliausiai pro fotoaparatų objektyvą stebės ir paslaptis medžios gražuolių trijulė – Agnė Jagelavičiūtė, Giedrė Rusytė ir Aistė Paškevičiūtė, žiūrovai pamatys besilaukiančias dainininkes Rūtą Ščiogolevaitę ir Ericą Jennings. Smalsioji trijulė visai Lietuvai išduos ir tai, kuo šiandien gyvena aktorius Arūnas Sakalauskas, kaip Jurgis Kairys skrieja padangėmis slapta nuo žmonos ir kokias karščiausias naujienas – ne tik mados – slepia „Tango“ TV stilistas Mantas Petruškevičius.

„Paparacai.lt“ TV žurnale – ir karščiausios porų naujienos. Pirmoji jų – kas Egmontą Bžeską vėl sieja su dailiąją „69 danguje“ nare Karina Krysko? Be dėmesio šioje laidoje neliks ir pačios „paparacės“ – geidžiamiausios viršelių ir eterio merginos: tik TV3 žiūrovams – jų naujausios paslaptys, paskalos ir gandai apie jas.

Dar viena pirmadieninė naujiena TV3 eteryje – ekstremaliojo ir daug diskusijų sukėlusio „Streso“ kūrėjų laida „Po velnių!“ su naujais TV3 velniais ir angelais: radijo laidų vedėju Tomu Ališausku ir „Auksaburniu“ visuomenės veikėju Gyčiu Balčiūnu. Jau pirmojoje laidoje, kurią TV3 rodys šįvakar 20.45 val., savo nuodėmes išpirks net trys TV3 žiūrovai: Tomas, Rūta ir Audrius. Jų laukia ne tik melo detektorius, galybė keisčiausių klausimų ir melo išbandymų, o ir nuodėmių išpirkimas, atgailavimas, sliekų vakarienė ir burokėlių šampūnas. Net pats laidos Velnias praris keletą sliekų, norėdamas įrodyti, kokie jie gardūs!

Antradienį, 19.10 val. su žiūrovais sveikinsis naujasis „TV detektyvas“ – Saulius Siparis. Pirmojoje „TV detektyvų“ laidoje – intriguojanti istorija. Prieš šešerius metus Vida ryžosi kurortiniam romanui, tačiau sutiktas vyras pasirodė esąs tikras niekšas – moteris pastojo, o jis lyg niekur nieko ją paliko. Dabar, kai iš Palangos laiminga ir įsimylėjusi grįžo jos sesuo Lina, Vidai atrodo, kad istorija gali pasikartoti. Ji įtaria, kad Lina įsimylėjo tą patį vyriškį ir nenori, kad ir ji liktų įskaudinta. Vida paprašo „TV detektyvų“ pasekti paslaptingąjį sesers mylimąjį ir netrukus įsitikina, kad tai tas pats vyriškis, kuris ją įskaudino. Ji nusprendžia atskleisti pajūrio Kazanovos paslaptį’85

Dvi šarmingos „amerikonkos“ Rita Dapkutė ir Lidija Rasutis su muzikinėmis biurų varžytuvėmis į TV3 eterį įsiverš ketvirtadienio vakarą, 19.10 val. laidoje „Superpenketukas“. Pirmojoje laidoje, kurią TV3 rodys jau šį ketvirtadienį, dalyvaus kompanijų „FlyLAL“ ir „Teztour“ darbuotojų penketukai. „Teztour“ komandai teko Jennifer Lopez hitas „Let’s get loud“, „FlyLAL’o“ – Vytauto Kernagio ir Nedos Malūnavičiūtės atliekama lietuviška dainos „Kalifornija“ versija. Tiesa, šioje muzikinėje dvikovoje dalyviams reikės ne tik puikiai sudainuoti dainas, o ir paruošti TV3 žiūrovams visą šou. Ir vienai, ir kitai komandai debiutinius pasirodymus ruošti talkina profesionalų komanda: choreografai – Kęstas Baranauskas, Mantas Tabačinskas ir Gintaras Svistunavičius, vokalo dėstytojai – Kristina Žaldokaitė, Jūratė Miliauskaitė, Danguolė Deinarytė, Artūras Novikas.

Penktadienį, 19.10 val. dainininkai Violeta Riaubiškytė ir Vilius Tarasovas pratęs TV3 muzikinių penktadienio vakarų tradiciją laidoje „Padainuokim!“. Pirmojoje laidoje dalyvaus „Po velnių“ iššūkius mėgstantys laidos vedėjai – G. Balčiūnas ir T. Ališauskas. Jų priešininkės – Sniegės ir Justės duetas „ŠokoLedas“. Laidos „Padainuokim!“ vedėjai V. Riaubiškytė ir V. Tarasovas žiūrovus pasitiks populiariu hitu, kurį savo laiku perdainavo ir pats „The Beatles“ grupės narys John’as Lennonas – „Stand by me“. Pirmojoje laidoje netrūks pokštų, juoko ir energijos – be puikių dalyvių balsų, išgirsite ir Milano bei Vytautą Šiškauską.

Trys žavios naujos TV3 laidos „Sudaužytų širdžių klubas“ vedėjos Skaiva Jasevičiūtė, Renata Ražanauskienė ir Eglė Jackaitė prie TV ekranų kviečia kiekvieną šeštadienį, 17.40 val. Jau šį šeštadienį pirmoji į „Sudaužytų širdžių klubą“ stos ir savo graudžia gyvenimo istorija su TV3 žiūrovėmis dalinsis 33-ejų Renata iš Biržų. Jos širdis buvo sudaužyta net du kartus. Laimingai ištekėjusi dvidešimties, ji netrukus pajuto kartų laimės skonį – su vyru Renata susilaukė neįgalaus mažylio. Moters sutuoktinis dėl nelaimės kaltino ją ir nepakėlęs šios sunkios naštos paliko šeimą. Po kelerių metų Renata pamilo antrą kartą. Tik, deja, ir šįkart nesėkmingai’85

Šeštadienį, 19 val. TV3 žiūrovų laukia itin profesionalus ir nuotaikingas šou su Lietuvos garsenybėmis „Ačiū Dievui, atėjai“. Pirmojoje laidoje, padedami aktorės Kristinos Kazlauskaitės, dainininko Egidijaus Sipavičiaus ir Cezario Graužinio vadovaujamos aktorių trupės, aktorinius gabumus tikrins ir demonstruos TV3 laidos „Dzin“ dalyvė Aušra Štukytė, grupės „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis, dainininkas Andrius Rimiškis ir anekdotų karalius Rolandas Šilanskas. Laidos dalyviai pateks į imperatoriaus rūmus, pabuvos Antro pasaulinio karo apkasuose, apsilankys sporto klube ir operacinėje.

Pasprukęs nuo praėjusio sezono stresų gudrusis Andrius Rožickas nuo šiol sekmadieniais 17.40 val. egzaminuos suaugusiuosius klausimais iš pradinių klasių vadovėlių laidoje „Penktokų iššūkis“. Jau šį sekmadienį pirmąjį laidos dalyvį užgrius klausimų lavina. Ar žinote, kur Vytautas Didysis buvo 1410 metų liepos 15 dieną? Ar esate įsitikinęs, jog žinote, kas sveria daugiau – pūdas grūdų ar 16 kilogramų grūdų? O galbūt galite nedvejodamas atsakyti, kokia balse niekada negali baigtis linksniuojami žodžiai?

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , .

3 Responses to Naujajame TV3 sezone žavės dar nematytos laidos ir nauji veidai

  1. natalija

    iidomi laida ziaurei man pATINKa

  2. Diana

    nusibodusi 💡

  3. hfghftgytf

    😳 8) 🙄 😕 😡 👿 😯 💡 😐 😮 😥 🙁 😛 😉 😀 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.