Ir apkūnios gali gražiai atrodyti

Plonumo kultas buvo užgrobęs podiumus ir žurnalų viršelius, bet grožio kanonai keičiasi dėka tų, kurios nebijo savo apvalumų ir žaidžia moteriškumu.

Nors ilgą laiką mada propagavo lieknų moterų kultą, o modelių apimčių neturinčios jautėsi ne itin gerai, kai kurios net kompleksavo negalinčios būti madingos, dabar su tokiomis aktorėmis, kaip Scarlett Johansson, Monica Bellucci, Renee Zelweger, Liv Tyler, Kate Winslet, į madą vėl grįžta didelė krūtinė ir apvaloki klubai. Jei jūs apkūni, nenusiminkite, jūs ne vieniša. Net 40 proc. prancūzių ir italių nešioja 42 dydį. Ir net 45 proc. vokiečių!

Prancūzų stilistė Monica de Bellis pataria pamiršti XXL dydį, savo apkūnumo neslėpti po laisvokais drabužiais ir išmokti tai sumaniai paryškinti. „Platūs drabužiai nepaslepia negražių apvalumų. Priešingai, tai kartais moterį daro beformiu maišu. Be to, nepamirškite, kad vyrams patinka apvalutės”, – sako garsi stilistė.

Stilistės M.de Bellis patarimai:

* Rinkitės lengvo kirpimo drabužius, prigludusius prie kūno. Jie turėtų būti iš švelnaus plono audinio – taip palengvinsite savo siluetą. Žaiskite sluoksniuodamos drabužius. Gražu, kai iš vienų drabužių lenda kiti.

* Neužmirškite talijos, ji suteiks pusiausvyros jūsų figūrai. Jūs turite du pasirinkimus: gudriai ją paslėpti arba elegantiškai užmaskuoti. Kai ateina suknelių sezonas, rinkitės sukneles, kurios išryškina jūsų iškirptę (taip nukreipiamas dėmesys nuo talijos). Galite paryškinti liemenį dėvėdamos diržą ne ant viršutinių drabužių, o ant kitų. Tada jis liks mažiau pastebimas.

* Jei jūs nesate patenkinta savo talija, rinkitės platesnį, bet gerai sukirptą švarkelį. Taip sukursite liemens iliuziją ir atrodysite lieknesnė.

* Prisiminkite, kad kiekvienas kulniuko centimetras „atima” po kilogramą. Be to, aukštakulniai pailgina figūrą. Tik greitai nuvargina. Tad geriausia išeitis: žemakulniai – dienai, aukštakulniai – vakarui.

* Taisyklinga laikysena lieknina.

* Elegancija tinka visada: ir dieną, ir vakare. Interpretuokite madą švarindamos ją, venkite detalių perkrovimo. Geriau nešiokite vieną papuošalą, nei daugybę iš karto. Žaiskite detalėmis: pasirinkite madingą diržą, gražų pamušalą ar originalią apykaklę.

* Atminkite, kad mūsų niekas neskaido į gabalėlius, mus mato kaip visumą: kūnas, eisena, stilius, veidas, asmenybė. Tik mes pačios sau į galvą įsikalame, kad mūsų, pavyzdžiui, šlaunys per storos ar pilvas per daug atsikišęs. Priimkite savo kūną tokį, koks jis yra, ir iškart pradėsite spindėti iš vidaus. Nemanote, kad taip taptumėte patrauklesnė? Tiesiog susitaikykite su savo sudėjimu, apsiraminkite ir nesvajokite įlįsti į 36 dydį. Ir, svarbiausia, supraskite, kad tai ne svarbiausia. O sportuoti reikia tik tam, kad išliktumėte žvali.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims su žyma , .

5 atsiliepimai į "Ir apkūnios gali gražiai atrodyti"

 1. bigcatwar

  na ar kas gali pasakyt kad as neteisus siaip-kam kuvalda kam vyras…. 😳

 2. eima

  stora vercia vemt. liekna – jega. is storos neisgausi grozio niekuomet, o liekna gali laizyt visa.

 3. chacha

  🙂 Ir pati dziusniausia pana save laiko kartais stora…Aisku cia nelygu,kaip kas galvoja kaip atrodo storas zmogus. 😛 Man tai svarbiau ,kad grazus simpatiskas veidukas.O jei kuda ir slyksti is veido,tai tikrai jokio grozio as cia nematau toj lieknoj figuroj. 😀

 4. viki

  wisi mes norime buti grazus.taciau newisiem tai pawyksta 🙄 .

 5. warnyte

  swarbu kad butu grazus is widaus zmogus:-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.