Abi regatos taurės – vienai jachtai

Šeštadienį Nidoje finišavo jubiliejinės 40-osios Kuršių marių regatos lenktynės.

Po paskutiniojo – penktojo – etapo paaiškėjo, kad abi pereinamąsias regatos taures šiemet laimėjo Estijos buriuotojai, lyderiavę nuo antrojo etapo. Absoliučiai greičiausia tapo jachta „Evelyn III” ir jos įgula, vadovaujama kapitono Andreso Tomo, (34 val. 46 min. 16 sek.), kuri buvo greičiausia ir pagal perskaičiuotą laiką (42. 36:58).

Antri absoliučiai greiičiausių įskaitoje liko taip pat estai – Marto Tamo vadovaujama jachtos „Katarina JEE” įgula (+9.29), treti Raimondo Šiugždino vadovaujami lietuviai su „Arabela-Tele2” jachta (35.9:09).

Pagal perskaičiuotą laiką (42.36:58) antrą vietą užėmė „Katarina JEE”, trečia liko „Arabela-Tele2” (+22 min. 6 sek.).

Atskirų jachtų klasių lenktynių nugalėtojai: 0 gr. – „Arabela-Tele2”, 1 gr. – „Neris”, 2 gr. – „Fuji-Vasara”, 3 gr. – „Fėja-Ollo”, 4 gr. – „Joldija”, 5 gr. – „Evelyn III”, 6 gr. – „Gilija”, 7 gr. – „Laumės pėda”, 8 gr. – „Giedrė”.

Regatos dalyviai per penkis etapus turėjo įveikė beveik 260 jūrmylių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .