Žymos archyvas: katarina

Abi regatos taurės – vienai jachtai

Šeštadienį Nidoje finišavo jubiliejinės 40-osios Kuršių marių regatos lenktynės. Po paskutiniojo – penktojo – etapo paaiškėjo, kad abi pereinamąsias regatos taures šiemet laimėjo Estijos buriuotojai, lyderiavę nuo antrojo etapo. Absoliučiai greičiausia tapo jachta „Evelyn III” … Skaityti toliau

Abi Kuršių marių regatos taures į Estiją išsiveža „Evelyn III”

Nidoje baigėsi penktasis jubiliejinės 40-osios Kuršių marių regatos „Hansabanko” taurei laimėti etapas. Paaiškėjo, kad abi pereinamosios Regatos taurės šiemet bus išvežtos į Estiją – tiek absoliučiai greičiausia, tiek greičiausia pagal perskaičiuotą laiką tapo jachta „Evelyn … Skaityti toliau

Priešpaskutiniajame etape – be staigmenų

Ketvirtasis jubiliejinės 40-osios Kuršių marių regatos etapas, kuriame startavo 55 jachtos, didelių staigmenų nepateikė: dvi pirmąsias vietas tiek absoliučiai greičiausios, tiek greičiausios pagal perskaičiuotą laiką jachtos įskaitoje ir toliau užima svečiai iš Estijos. Andreso Tomo … Skaityti toliau

Po ketvirtojo etapo Kuršių marių regatoje toliau pirmauja estų jachta „Evelyn III”

Ketvirtasis jubiliejinės 40-osios Kuršių marių regatos „Hansabanko” taurei laimėti etapas, kuriame startavo 55 jachtos, didelių staigmenų nepateikė: dvi pirmąsias vietas tiek absoliučiai greičiausios, tiek greičiausios pagal perskaičiuotą laiką jachtos įskaitoje ir toliau užima Regatos svečiai … Skaityti toliau

Po trečiojo Kuršių marių regatos etapo pretenziją į abi taures pareiškė estų buriuotojų jachtos

Vakar Nidoje pasibaigus trečiajam jubiliejinės 40-osios Kuršių marų regatos „Hansabanko” taurei laimėti etapui paaiškėjo, kad lyderių pozicijas išlaikė Regatos svečiai iš Estijos – jachta „Evelyn III”. Jų pergalės atveju tai nebūtų pirmasis kartas, kai Kuršių … Skaityti toliau